першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Україна у нас одна. Молодіжна акція

04-02-2006 10:49 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139042961.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Восьмикласник Сергійко Низькохат - популярна в селі Бакша людина. Він палкий прихильник Ющенка і ділова людина. Коли пройшли вибори, як розказує його батько Василь Анатолійович, хлопчик вирішив, що треба допомагати Президентові будувати нову країну. Він написав відкритого листа до своїх ровесників, зі своєю "хлопчачою програмою перетворень".
Ось кілька фрагментів із цього звернення:
"Мої батьки виховують мене, як патріота України, вони завжди схвильовано сприймають події в нашій країні, тому я теж не можу бути байдужим.
Мама сказала мені: "Іди на вибори, адже молодим жити, вибирати шлях у життя. Це вибори молодих, тут слово за вами!"
Я усі три рази ходив з батьками на голосування, хотілося відчути свою причетність до великих подій і з задоволенням був присутній на мітингу підтримки Ющенка влітку 2004 року і зараз, взимку 2005 року. До нас приїхали активісти та артисти з акцією "Україна у нас одна!". Зібралася майже вся молодь Бакші. Такий відданий Україні, як я, у нас кожен хлопець і кожна дівчина. Після концерту та виступів дорослих ми влаштували свою дискотеку і взяли у гостей диск із сучасним політичним роком. Директор нашої школи Петро Теофанович Тарабанчук всіляко підтримує наші справи і нашу любов до Ющенка. Нашого Президента ми шануємо. Але давайте допомагати йому".
Друге, що зробив Сергійко заради України, як сказала керівник виконкому Савранської районної організації НС "Наша Україна" Світлана Юхимівна Лелюк, це переміг в районному конкурсі Малої Академії Наук України.

Василь Колпаков,
Журналіст, Одещина, Савранський район

04-02-2006 10:49 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139042961.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua