першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Служба таємних операцій ЦРУ

04-02-2006 10:49 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139042972.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З інформаціі джерела, наближеного до лідера соц партії О. Мороза, стало відомо суть „таємних переговорів” ПР України з Портером Гессом в місті Одесі, де обговорювалось про задіяння в українських виборах розвідувальної структури ЦРУ – служби таємних операцій.

Довідково: Служба таємних операцій займається як усуненням неугодних США лідерів так і компрометацієй з допомогою дезінформації іноземних політиків. В складі ЦРУ Служба таємних операцій діє давно, але в даній ситуації мова іде про недавно створену структуру в осні якої лежить робота з агентурою, очолює яку особистість відома під кодовою назвою „Хосе”. Він буде коорденувати дії інших спецслужб, в тому числі і українських, які співробітничають з ЦРУ. Контролювати роботу СТО буде безпосередньо директор національних розвідок – Джон Негропонте, підлеглий особисто Президенту США.. В даний час оточенням лідера соц партії вище згадана інформація опрацьовується і може бути використана на фоні міждержавного конфлікту пов’язаного з Чорноморським флотом і захоплені маяків в АР Крим. Про подальший розвиток ситуації, співробітництва з іноземними спецслужбами, джерело передасть додатково.

04-02-2006 10:49 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139042972.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua