першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Щодо спрямованості позабюджетної

04-02-2006 10:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139043172.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щодо спрямованості позабюджетної фінансової діяльності Міністерства оборони. В близькому оточенні Міністра оборони розглядаються плани термінового розпродажу об’єктів Міністерства оборони. Планується розпродати як окремі об’єкти, так і цілі містечка, а також техніку, спорядження та обладнання. Ініціатором та гарантом цієї акції виступає такий собі громадянин Гриншпон, якій займає посаду радника Міністра оборони. Його основними вимогами, які принесуть супердевіденти Міністрові та його близькому оточенні є розпродаж об’єктів міноборони приватним особам, за зниженими цінами. Розпродаватися повинно все, що викликає зацікавленість у бізнесових колах. Довідково: Гриншпон Михайло Петрович був радником екс-міністра оборони О. Кузьмука з економіки,керівником секрітаріату комісії Міністерства оборони з питань забезпечення надходжень позабюджетних коштів. Один із засновників банку „Надра”, акціонерного товариства та бізнес-центру „Київ-Донбас”. Круний підприємиць, який зробив свій бізнес у вугільній та енергетичних галузях. В 1995-97 роках відповідав за забезпечення армії продовольством, нафтопродуктами, та ін.За його ініціативою у 1997 році постановою Кабміну (від 03.11.97, №1197) створена „Українська авіаційна транспортна компанія” при Мінистерстві оборони, збитки від діяльності якої з 1998 по 2002 роки скали близько 29 мл. Гривень. На теперішн Й час місце проживання та громадянство Гриншпона не встановлені. За одними джерелами він є громадянином США, за іншими – Росії. Враховуючи ораторські здібності Гриншпона, його підтримку кримінальними колами як Укріїни так і Росії, підприємницьку хватку, направлену на особисте збагатшення, вбачається, що за певних умов він зможе переконати Міністерство оборони у доцільності розпродажу його активів, а збитки від цієї акції будуть мати значний руйнівний еффект, як для Міноборони, так і для економіки держави в цілому, та значно підірвуть її імідж у військовиків світу.

04-02-2006 10:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139043172.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua