першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пам’ятка природи — в небезпеці!

05-02-2006 22:40 Волинь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139172006.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

При потуранні влади чиниться розправа з пам’яткою природи — кількасотлітнім дубом, під яким зупинявся Богдан Хмельницький!

Тільки втручання міліції припинило екзекуцію над найстарішим деревом стародавнього волинського містечка Любомля — кількасотлітнім дубом,що перебуває на обліку в природоохоронних органах. У середині минулого століття ділянка з пам’яткою природи була надана під забудову батькам теперішньої господині садиби,але Совєти так і не дозволили вчинити замах на пам’ятку. Це зробила вже теперішня, доморощена українська влада в особі Любомльської міської Ради, на перевищення власних повноважень давши дозвіл на знищення унікальної навіть за поліськими мірками пам’ятки природи. Натхненні цим, господарі садиби у п’ятницю, 3 лютого ц. р. при допомозі найнятої спецтехніки спробували здійснити свої чорні наміри.
Тільки поява правоохоронців зашкодила реалізувати задумане до кінця, хоча дубу завдано, на жаль, суттєвих ушкоджень.
Наразі через вихідні невідомо, як розвиватимуться події далі, якою буде реакція владних та природоохоронних органів. Невже звіріємо помаленьку? Адже в усьому світі такі унікальні дерева лікують при потребі, а не знищують.

І. Котович, депутат Любомльської міської Ради, Волинь.

05-02-2006 22:40 Волинь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139172006.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua