першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Дніпропетровській ПРП усе гаразд! Спростування до публікацій

05-02-2006 22:54 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139172873.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як член Дніпропетровської обласної Ради ПРП був дуже здивований публікаціями на Вашому сайті.
http://maidanua.org/static/news/1139096472.html

http://www.maidan.org.ua/static/mai/1138455988.html

Також дуже були здивовані інші мої одно партійці.

Повідомляю, що це є інформація, яка не відповідає дійсності і звичайно не може оприлюднюватись, як офіційна позиція Дніпропетровської обласної, чи міської організації ПРП.

Денисенко А., Чернявській В.,Хобт П., Білодіденко Р.,Бойцов В. Були виключені з лав ПРП за фінансові зловживання, та діяльність яка не відповідає принципам членів ПРП.

Ці „політичні діячі” використовують печатку партії, яка не є дійсною, а також реєстраційне свідоцтво міської ради, яке також не є дійсним і виключено з державного реєстру.
Відповідні звернення були зроблені до правоохоронних органів.
Але на превеликий жаль, вказані громадяни, продовжують розповсюджувати брехню про партію, та її керівників.
На цей час в партії йде звичайна підготовка до виборів, на які ПРП виходить у блоці з Громодянською партією Пора. Угоди підписані як на обласному, так і на міському рівні і знайдено повне порозуміння.
Ми пишаємося своїм лідером Жиром Олександром Олександровичем, який також є керівником Дніпропетровського обласного штабу Пора-ПРП.
Керівником Дніпропетровського міського штабу Пора-ПРП призначено Якушева Станіслава Миколайовича, керівника Дніпропетровської міської партії Пора.
Усі питання можна з’ясувати в офісі ПРП
м. Дніпропетровськ вул. Карла Лібкхнехта 55. тел. 8(056) 372-70-51Георгій Іванов, член Дніпропетровської обласної Ради ПРП

05-02-2006 22:54 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139172873.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua