першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

свобода слова

08-02-2006 18:36 Сумщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139416585.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Сумах соціалісти хочуть заборонити газету, яка їх критикує.
Сумські соціалісти виявились
старанними учениками і вірними послідовниками Кучми-Януковича-Щербаня
У Сумах соціалісти на чолі з другим секретарем обласного осередку СПУ Сергієм Клочком (який виконує обов’язки Сумського міського голови, і якому вдалося сформувати у міськраді більшість), піддавались протягом останнього півроку нищівній критиці з боку місцевої організації Республіканської Християнської партії (РХП) за непрозорість керівництва, за небачений досі дерибан міської нерухомості та землі, врешті – за узурпацію влади у місті.
Ця критика лунала найбільше зі сторінок газети “Громадянин України” засновником якої є я, Сахно Олександр Миколайович, член РХП, голова Сумської обласної організації Республіканської Християнської партії (РХП).
Сьогодні, 8-го лютого, член СПУ, кандидат у депутати Сумської міськради від СПУ подав позов до суду на газету “Громадянин України” з вимогою її закриття. Соціалісти, використовуючи адмінресурс, скаржаться у позові на публікацію в газеті, яка доводить до відома мешканців Сум та області передвиборчу програму та списки кандидатів від РХП до місцевих органів влади.
Позивачі намагаються від суду визнати це незаконною агітацією.
Якщо суддя прийме рішення на користь позивачів, він тим самим визнає факт адміністративного керування судом з кабінету виконуючого обов’язки Сумського міського голови С. Клочка та винесе вирок свободі слова у Сумах.
О. Сахно,
Член РХП, засновник газети “Громадянин України”

08-02-2006 18:36 Сумщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139416585.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua