першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Фальсифікація Закону України на www.oda.ck.ua

11-02-2006 09:50 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139644220.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цитата з сторінки на сайті Черкасской обладминистрации ( www.oda.ck.ua )

«Порядок перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати

Згідно із частиною 3 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у разі якщо пенсія призначена за нормами цього Закону і застрахована особа після призначення пенсії продовжує працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Для перерахунку пенсій, призначених до набрання чинності цим Законом, враховується заробітна плата (доход), з якої було раніше обчислено пенсію, за документами, наявними в пенсійній справі, або за вибором пенсіонера заробітна плата (доход) за період, передбачений абзацом першим частини першої статті 40 цого Закону, тобто для обчислення пенсії враховується заробітна плата (доход) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. При цому заробітна плата (доход) для обчислення пенсії визначається відповідно до частини другої статті 40 цого Закону із застосуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002 рік.

Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніше як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.»

Текст Закону на сайті www.nau.kiev.ua : Стаття 42. Індексація та перерахунок пенсій у зв'язку із збільшенням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, прожиткового мінімуму та страхового стажу ... 3. У разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, підвищується розмір пенсії, визначений відповідно до статті 28 цього Закону. Перерахунок пенсії провадиться з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму. ( Статтю 42 доповнено частиною згідно із Законом N 2291-IV [2291-15] від 23.12.2004 )

4. У разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.

Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.

... Стаття 43. Перерахунок пенсій, призначених до набрання чинності цим Законом ... 2. Для перерахунку пенсій, призначених до набрання чинності цим Законом, враховується заробітна плата (дохід), з якої було раніше обчислено пенсію, за документами, наявними в пенсійній справі, або за вибором пенсіонера - заробітна плата (дохід) за період, передбачений абзацом першим частини першої статті 40 цього Закону. При цьому заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії визначається відповідно до частини другої статті 40 цього Закону із застосуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2002 рік.

В результаті,з двох,різних по суті статей важливого Закону ,фальсифікатори Черкаської ОДА «зліпили» нову частину 3 статті 42,та ще й вписали в текст свою «законотворчість»: « пенсія призначена за нормами цього Закону і», якщо використати таку «законотворчість» при перерахунку пенсій для працюючих пенсіонерів-при збільшенні їх заробітку(відповідно і збільшення суми їх страхових платежів)- їх пенсія зменшиться !?

11-02-2006 09:50 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139644220.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua