першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Стрий повертаються кучмiсти

12-02-2006 03:16 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139707010.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пiсля повернення з-за кордону на рiднi терени, колишнiй кучмiст та екс-мер мiста Стрий Львiвської областi Роман Євстахович Шрамов’ят виявив бажання повернути собi крiсло i подав в Стрийську ТВК заявку на свою реєстрацiю кандидатом на посаду мiського голови.

Спочатку комiсiя, користуючись розділом 3 ст.3 ЗУ "Про вибори депутатів Верховної влади Автономної Республіки Крим, місцевих рад сільських, селищних, міських голів" та ст.3 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні". За цими законами балатуватись на мери можна тоді, коли кандидат проживав в місті принаймі 6 місяців. Роману Євстаховичу не вистарчає вього декілька тижнів, після повернення його з закордону. Доказом послужили його власні інтерв'ю в пресі.

Однак невдовзi Стрийська ТВК з незрозумiлих причин скасувала своє рiшення i таки зареєструвала горе-кандидата, що є грубим порушенням чинного законодавства України (див. вище). Стрияни, пам"ятаючи про те, як Шрамов"ят в другiй половинi дев"яностих довiв мiсто "до ручки", висловлюють своє обурення та закликають Генеральну Прокуратуру України та ЦВК розслiдувати правомiрнiсть реєстрацiї Шрамов’ята Романа Євстховича кандидатом на посаду мiського голови Стрия.

12-02-2006 03:16 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1139707010.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua