першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Обережно – студенти!!!

16-02-2006 12:52 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140087122.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Студенти вже давно борються за успіх політиків, котрі кожного разу обіцяють світле майбутнє, але потрапляють під приступи амнезії одразу ж після виборів. Хотілося б вірити, що теперішню молодь нарешті задрало терпіти і вона принаймні вимагатиме гідного ставлення від панів- політиків. Проте, навіть поверхнево оглядаючи львівські молодіжки партій, стає зрозуміло, що вони так і залишились нудними комерційними проектами. У Львові старі дядьки, які бавляться в політику, й досі вважають, що молодь має шаленіти від одверто пропагандистських заяв, продиктованих так званим „молодим активістам”. Чи знаєте ви хоч одну молоду людину на яку кладуть ставку однопартійці, сприймаючи на рівні з собою? Я наприклад, навіть не зміг би назвати жодного.

На цьому похмурому фоні виділяється хіба що вже й так відомий у колах революційного студентства Іван Кардаш („Джон”). Почавши антивладну діяльність тікаючи з уроків на акції ГК„За правду!”, Іван згодом очолив Студентське братство „Львівської політехніки”, і був одним з координаторів Студентської барикади Свободи, як відповіді на підкидання гранат до офісу братства і спроб залякування молоді перед виборами. Тепер Іван очолює Львівську „Млоду ПОРУ”, за його словами, найменш політичну із сьогоднішніх партійних організацій. На цьогорічних виборах Іван Кардаш є єдиним студентом-кандидатом до Львівської міської ради і має достатні шанси пошарпаними джинсами сісти у депутатське крісло. Цкаво, як Івану буде спілкуватись із солідними товстими дядьками, адже він обіцяє оприлюднювати студентські проблеми і харити старих, доки вони врешті не почнуть щось робити.

Гаслом виборчої кампанії Івана Кардаша став заклик „Студент за студента!”, оскільки, як він стверджує, у міськраді відстоюватиме не „їхні”, а „наші” інтереси бо має ті самі проблеми що й всі студенти.

Сам Іван не носить краватки та не гняє понтів і виглядає звичайним студентом, який вчиться, займається громадською роботою, п’є пиво і просто живе. На стандартні запитання „нафіг йому ця запара”, Іван відповідає, що просто вже обридло спостерігати, як дядьки в міськраді роблять вигляд ніби знають проблеми студентів, ніби хочуть помогти вирішити їх (осбливо під вибори). Проте „ніби” так і залишається: то ресурсів бракує, то довго балакають про те що проблеми вирішуються і вони цілком задоволені результатом, та нажаль самі студенти цього не помічають. Про своє ставлення до бажання міської влади вирішувати молодіжні проблеми майбутній представник студенства в міськраді сказав просто й правдиво: „Хочеться подивитися на цих депутатів, якщо б вони пожили в гуртожитку бодай тиждень чи зіткнулись з іншими повсякденними проблемами студентів...” Виглядає, що боротьба із застарілим мисленням влади буде рішучою, і навіть, якщо не всі депутати почнуть їсти „Мівіну”, то хай принаймні дізнаються, що таке бути молодим.

Друге місце у списку партії вже гарантує місце у міській раді, але сам Іван прагне утворити місток між усім студенством Львова та владою, вже зараз він має довірених осіб у кожному ВНЗ та через них знайомиться з конкретними проблемами які турбують студентів у даний час. Про свої проблеми кожен студент може розповісти безпоседньо Івану подзвонивши йому на мобільний # 8 050 371 04 46, або написати на мило: kardash_ivan@ukr.net

Спитай себе: чи добре так, як ти живеш?

16-02-2006 12:52 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140087122.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua