першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист до Віктора Мусіяки

17-02-2006 17:10 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140189045.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голові Тимчасової слідчої комісії
Верховної Ради України
з питань перевірки дотримання
конституційних прав і свобод людини і громадянина
Мусіяці В.Л.

Шановний Віктору Лаврентійовичу!

Трудовий колектив державного комунального підприємства кінотеатру “Краків” звертається до Вас із заявою про факти грубого порушення норм Конституції України, вимог чинного законодавства України та з проханням захисту наших прав.
Закон України “Про оренду державного та комунального майна” надає нам переважне право на отримання в оренду кінотеатру, в якому ми працюємо. Прийнявши рішення скористатись цим правом, з метою відродити в кінотеатрі кінопоказ, ще півтора роки тому (!), ми у встановленому законодавством порядку звернулись до начальника Головного управління комунальної власності м.Києва І.В.Лисова із відповідною заявою.
І.В.Лисов повністю проігнорував як нашу заяву, так і передбачений законом порядок її розгляду, відповіді на звернення не надав. Таке грубе порушення наших законних прав та вимог закону змусило колектив звернутись за їх захистом до суду, який задовольнив наші вимоги, визнавши їх законними.
Незважаючи на невпинну боротьбу нашого трудового колективу за своє право на отримання кінотеатру в оренду, нещодавно Київською міською радою було прийняте протиправне рішення передати кінотеатр “Краків” сторонньому товариству, яке не має на це ніякого права, але до якого має пряме відношення депутат Київради О.Прогнімак.
За законом, подібне питання не може вирішуватись без отримання згоди на це трудового колективу підприємства, яке має бути передане в оренду. Звичайно, трудовий колектив, який вже понад рік виборює по судах та листуванням до компетентних органів своє цілком законне право на безпосереднє отримання в оренду названого цілісного майнового комплексу, не мало та не має наміру від цього права відмовлятись, і ніколи таку згоду не надавало й не надасть.
Але О.Прогнімак вирішив цю “проблему” дуже просто – підробив протокол ніби-то зі згодою трудового колективу и цей сфальсифікований документ використав для введення в оману депутатів під час розгляду питання на сесії, що призвело до прийняття Київською міською Радою подібного протизаконного рішення.
Більше того, одразу після прийняття названого рішення, від О.Прогнімака на ім’я Київського міського Голови надійшло письмове прохання про виділення для реконструкції будівлі “Кракова” та діяльності господарського товариства, яким О.Прогнімак “опікується”, майже 6 (шести) мільйонів гривень бюджетних коштів.
В той час, коли трудовий колектив кінотеатру прагне відродити заклад без залучення коштів бюджету та без перепрофілювання, і така ініціатива, цілком підкріплена законодавчо, не знаходить підтримки, було миттєво вирішене питання протизаконної передачі будівлі третій особі, та ще й величезна сума з бюджету потрапить до приватної кишені.
Просимо Вас захистити конституційні та законні права членів нашого трудового колективу, зокрема надане нам законом право на оренду підприємства, на якому ми працюємо, забезпечити негайне, безумовне виконання норм Конституції України, вимог законодавства України названими посадовими особами, а також вжити заходів по припиненню розкрадання бюджетних коштів з кишень платників податків такими корупціонерами, як депутат О.Прогнімак.З повагою,
трудовий колектив ДКП кінотеатру “Краків”.

17-02-2006 17:10 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140189045.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua