першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майбутній мер врятує львів’ян від похмілля

18-02-2006 18:18 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140279486.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кожного ранку за гроші міста стражденним через похмілля львів’янам біля Ратуші наливатимуть пиво. Таке нововведення обіцяє влаштувати у разі своєї перемоги на виборах кандидат у мери Львова Влад Якушев.
Пиво наливатимуть не більше півлітри на руки, чи краще сказати, на рот. Воно не коштуватиме львів’янам грошей, але зовсім безкоштовним не буде. Для того, аби отримати порятунок від „вчорашнього”, треба буде розповісти про якусь проблему, якої не помітили чиновники на місцях: витік води, неопалюваний будинок, невідремонтовану дорогу тощо. Збір інформації про проблеми львів’ян у такий спосіб, на думку Влада Якушева, буде значно ефективнішим. Це буде дешевше, ніж утримувати спеціальну службу, яка б займалася моніторингом, до того ж, інформація буде більш достовірною. Адже практика свідчить, що чиновники часто приховують її і від керівництва, і загалом від громади. А цей процес буде абсолютно публічним, відкритим і стимулюватиме громадську ініціативу у найбільш природній спосіб.

Прес-служба Влада Якушева

Довідка: Влад Якушев, 30 років, кандидат у мери. За освітою - інженер-електрик, працює журналістом в „Аргумент-газеті”. Йде на вибори під гаслом „Німецький порядок, німецька точність, німецька чистота. Українська небайдужість”.

18-02-2006 18:18 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140279486.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua