першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тарас Петриненко разом з УНБ Костенка і Плюща!

19-02-2006 11:44 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140342293.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тарас Петриненко визначився зі своїми політичними симпатіями та активно закликає громадян України голосувати за Український Народний Блок Костенка і Плюща. Ще у січні він разом зі своїми колегами-артистами розпочав активну агітацію за цю політичну силу. Як він повідомив учора 18 лютого на концерті у Львівській Політехніці його собисто цікавить, чи будуть у парламенті українські патріоти, а не тільки юристи чи економісти. Закликають голосувати за УНБ народні артисти України Анатолій Матвійчук, Марян Гаденко, заслужені артисти України Тетяна Горобець, Інеш, Віталій Свирид, гурт "ВВ". Прикметно, що всі вони є виключно україномовними митцями.

19-02-2006 11:44 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140342293.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua