першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Львiвщинi колишнiй кучмiст рветься до влади

21-02-2006 08:01 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140501689.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шрамов'ят Роман Євстахович не буде мером м.Стрий, принаймі на наступний термін. Стрийська міська територіальна виборча комісія відмовилась зареєструвати його кандидатом на посаду міського голови міста Стрий.

Комісія користуючись розділом 3 ст.3 ЗУ "Про вибори депутатів Верховної влади Автономної Республіки Крим, місцевих рад сільських, селищних, міських голів" та ст.3 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні". За цими законами балатуватись на мери можна тоді, коли кандидат проживав в місті принаймі 6 місяців. Роману Євстаховичу не вистарчає вього декілька тижнів, після повернення його з закордону. Доказом послужили його власні інтерв'ю в пресі.

За словами голови Стрийської міської ТВК Марії Фурінець, документи на реєстрацію кандидатом на посаду міського голови подали 12 чоловік, зареєстровано 11. Двічі відмову отримав екс-мер Стрия Роман Шрамов’ят. Своє право тепер він відстоюватиме у суді.

Марія Фурінець прокоментувала: «Комісія працює добросовісно і незаангажовано. Якщо панові Шрамов’яту суд винесе позитивне рішення, ми без проблем включимо його у списки кандидатів на посаду міського голови. Тільки так – у правовому полі потрібно діяти у ситуації, що склалася».

Стрийська ТВК двічі відмовила Роману Шрамов’яту у реєстрації кандидатом на посаду міського голови Стрия. Йому закидають, що останні шість місяців він не проживав в Україні, оскільки був на заробітках у США, з посиланням на витяг із статті третьої Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Натомість Роман Шрамов’ят наполягає на безглуздості і безпідставності відмови, тому подав до суду на Стрийську ТВК.

(http://stryi.com.ua)

P.S. Як згодом стало вiдомо, Стрийський мiський суд поновив реєстрацiю п. Шрамов'ята кандидатом на посаду мiського голови, незважаючи на те, що останнiй не перебував на територiї України впродовж останнiх шести мiсяцiв, як того вимагає закон. Кучмiсти повертаються?

21-02-2006 08:01 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140501689.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua