першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Криша" для губернатора

21-02-2006 16:11 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140531113.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кадрова політика В.Ющенка - одне з найболючіших питань сучасності. І Лубенщину не минула ця доля. Керівником Районної державної адміністрації призначено майже рік тому "корчмар" і дрібний злодюжка сусіднього Оржицького району. І хоча писалося про нього в Інтернеті, в пресі і зверталися політичні партії до Президента і до губернатора Полтавщини, реакція була нульова. Та, хвала Богові, караюча десниця таки звернула свій погляд на дії Кулика, які ніяк не можна назвати добрими. Як крав він газ і тепло у Оржицької громади, писал про це і Ваш сайт, так і в Лубенщині працюючі підприємства дякуючи його талантам майже зупинилися. Це Тернівський цегельний завод, Михнівський цегельний завод та інші. Незважаючи на це очолив він виборчий список НСНУ в Лубенську районну раду. Номером другим в списку є завідуюча відділенням неврології в м. Лубни Павельчук Ніна Михайлівна. Ще у нього є товариш - заступник глави районного суду Володимир Яценко. Прошу звернути уваги на ці прізвища, бо в контексті цієї публікації вони грають ключову роль.
Перегнув Кулик "палку" - примусів декілька підприємств скинутися грошима та купити йому квартиру у самому престижному будинку м. Лубни. Не забув "збити" грошей і на сучасний дорогий ремонт. Після публікації в преси помітив це і відділ УБОЗ. І прокуратура склала акт про адміністративне порушення вже по другому питанню. Визивають його на допит і в прокуратуру, і в УБОЗ. А він не з’являється.
І не з’являється с причини своєї "тяжкої гіпертонічної хвороби". А "лікарняний" йому видала - хто б Ви думали? Вірно - Павельчук Ніна Михайлівна, яка йде друга в списку НСНУ після Кулика. А в цей час б’е на сполох друган-Вован, який є суддя Яценко; дзвонить і в УБОЗ, і в прокуратуру. Відверто кажемо - "кришуе". І це в наш час, час змін, час сподівань на краще.
Лубенський район страчений для виборів партії Ющенка, та і мабуть не він один...


«Майдан Лубенщини»

21-02-2006 16:11 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140531113.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua