першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як украсти мільйон (у Лубнах).

22-02-2006 11:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140602266.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як украсти мільйон (у Лубнах).

Не обов’язково закінчувати «Гарвард» чи мати стартовий капітал; достатньо бути у близьких стосунках з безсміним и безсмертним головою міської ради м. Лубни комуністом Соболевим Анатолієм Миколайовичем. Ця публікація не є наговором на міську раду, це є констатація фактів, які встановлені перевіркою контрольно-ревізійного управлення Полтавської області. Попередня перевірка, яка відбулася 01.11.2002 року, не змогла виявити фактично ніяких недоліків, тому що КРУ і влада були свої, хоча крали тоді мабуть більше. Але і після виборів Президента крадуть… Крадуть, як перед смертю. «Після нас – хоч потоп.» Для цього необов’язково дивитися акт перевірки; для цього достатньо подивитися на дорогі м. Лубни, на магазинчики Тягла (1-й заступник мера), на не зчислену кількість ринків і риночків м. Лубни, які приносять доходи аж ніяк ні громаді Лубен. Якщо визнати попередні висловлювання «демагогією», то – ось Вам факти.
В 2004 році надішли кошти в розміри 217,2 тис. грн. від НГВУ «Полтаванафтогаз» на розвиток соціальної сфери. Повіни були ці кошти використати на реконструкцію мереж тепло-, водо-, газо-, енергозабезпечення, шляхів. Заміст цього гроші були перераховані на особистий рахунок у КБ «Приватбанк», платіжне доручення № 1 від 19.08.04 р. на ім’я Сича Костянтина Миколайовича; платіжне доручення № 2 від 31.08.04 р. АППБ «Аваль» розпорядженням того ж Соболева 06.08.04 р. № 218-р – на ім’я Знайка Андрія Григоровича. Під видом безвідсоткового кредиту терміном на 10 років. Але у тому ж розпорядженні написано ще вони будуть кредитом користуватись до 2030 року – більш ніж на 20 років! Як нам з Вами заслужити таку довіру міського голови? Куди його поцілувати? Скільки йому дати «відкату»? Це напевно знає Тягло з Плужником (другим заступником мера). Це вони, як чарівники, ховають в документах величезні суми грошей. Так, більш 100.000,00 грн., які виділені Полтавськім МНС на реконструкцію Хорольского спуску, буквально розчинилися в лабіринтах рахунків мерії та сина Тягла, якій являється монополістом у Лубнах на ринку торгівлі тютюном.
А виплата Стипендій міського голови; за розпорядженням Соболева від 21.01.03 р. № 22, затвердженого рішенням 5-й сесії від 23.01.03 р., - це близько 300.000,00 грн. Ви її отримували?.. Ми теж. Їх отримували друзі, діти друзів, куми, куми кумів, коханки, діти коханок, та 4 стипендіата – робітники місцевого самоврядування.
На жаль, не можемо ми зловживати Вашим часом і не будемо у цієї публікації оприлюднювати усі ті жахливі факти, які виявило КРУ відносно столітнього мера та його команди. І скільки б не брехав по радіо мер про свої «чисти» руки, ми зуміємо довести фактами зворотне.
До нових зустріч.

22-02-2006 11:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140602266.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua