першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЛУБНИ-ПРИЗ РОЗМІРОМ 40 МІЛЛІОНІВ!

23-02-2006 16:44 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140705876.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЛУБНИ-ПРИЗ РОЗМІРОМ 40 МІЛЛІОНІВ!

Приз це крісло міського голови Лубни якраз таку суму 40 мільйонів нараховує міський бюджет.
Приз – тому що крали раніше –безкарно і безконтрольно, чи не тільки раніше? На старт вийшли майже півтора десятка бажаючих, як ви вважаєте всі вони бажають принести добробут в Вашу оселю? Чи може усі вони бажають навести лад у нашому місті? Давайте спробуємо розглянути найбільш вірогідні кандидатури на пост «пахана» м. Лубни.
Ні зможемо ми обійти кандидатуру діючого мера комуніста Анатолія Соболєва. Сам Соболєв зовсім не представляє із себе нічого не тільки в силу комуністичної суттєвості а і в силу свого похилого віку і маразму. Головна небезпека по приході Соболєва до владі є його команда. Це перший заступник Гриша Тягло (прізвище говоріть само за себе) і Плужник – заступник з комунального господарства. Вони давно вже керують містом, керують тінявими капіталами і вони ж пхають до владі свій комуністичний прапор. Не будемо ми зупинятися на тих злочинах, які вони вчинили за роки свого правління, зробимо ми це в інших публікаціях, які щотижнево будуть з’являтися на сайті: www.mikroskop-lubny.narod.ru . Уникнути карної відповідальності за свої злочини – це один із основних мотивів їхнього походу до влади. До речи, Соболєв, про всяк випадок, у списке комуністів їде на депутата районної ради (про запас).
Другий варіант (досить реальний) – прихід до влади бувшого «мента», шизоїда – Василя Коряка. Людина, що там казати, неординарна, шаленої енергії; людина, переповнена популізмом і оточена купкою недоумків і маргіналів. Головної небезпекою приходу до влади Коряка є не те що він буде більше красти ніж Тягло з Плужником, більше ж нікуди; небезпека в цьому випадку підпадає під удар виробництво та дрібний бізнес, бо що-що, а руйнувати Василь вміє. Вміє він руйнувати стосунки між самими близькими людьми, вміє «пити кров» і руйнувати долю. І нема ніякої гарантії в том, що Ви не опинитесь на його руйвном шляху. Ні для кого не секрет, що Василь вісім років мріє дорватися «до корита». Методи його на шляху до цілі не знають меж. Ми знаємо що суд навряд чи доведе умисність вбивства молодого хлопця на подвір’рі Коряка заради своєї популяризації, та є ж ще людський суд, якій скаже своє слово 26 березня. Коряк їде в списках партії УНП до районної ради.
Третім варіантом до розгляду пропонуємо Ігоря Павельчука – кандидата від партії НСНУ. Хоча шансів у нього небагато, але ставки на нього зробили друзі та куми Кудрик (власник заводу «Комсомолець») та Ірклієнко Олег (власник будівельної фірми «Акорд»). І тому варто розглянути його більш детально.
Позитиви: 1. Сім’янин - першу дружину з допомогою матери, теж лікаря, Ніни Михайлівни Павельчук відправив до психіатричної лікарні Дніпропетровської області с ціллю забрати дитину. Жінку позбавили материнських прав і вона відразу видужала.
2. Павельчук – лікар-уролог. І хоча має непоганий бізнес (магазин «Канцлер» и т.д.), не кидає професії лікаря, подобаються йому мабуть де які процедури його професії.
3. Має досвіт керівної роботи на посаді заступника міського голови у того ж Коряка. І хоча досвіт цей був скрашений крадіжкою у громади Лубен цього ж магазину «Канцлер», затьмарений він був протоколом про корупцію на нього.
4. Має зв’язки серед керівників району та області. Найближчий «кореш» - Василь Кулик, глава Лубенської РДА («крутий чувак» - проти нього порушені дві кримінальні справи УБОЗом та прокуратурою). Яскравим результатом цієї дружби є то, що мати Павельчука, славнозвісна Ніна Михайлівна, в списку до районної ради іде під № 2, як повідомила нам газета «Лубенщина» та ТВК. В підтвердження цієї дружби Ви можете дуже часто побачити синенький «бобик» Ігоря під кабінетом глави РДА Кулика. Павельчук їде в обласну раду від НСНУ.
Ви уявляєте себе тандем: голова ради Кулик в районі – Павельчук в місті?
Варіант четвертий. Грицаєнко Олександр, екс-голова Лубенської РДА, екс-заступник голови м. Лубни, того ж Соболєва. Кандидатура, яка не визиває яскравих образів, але і не визиває явних негативів. На посаді голови Лубенської РДА не відзначився ніякими глобально-масштабними проектами, а був компромісною фігурою, яка влаштовувала мешканців району. Грицаєнко мав усі права балотуватися і на посаду мера, і на депутата районної чи обласної ради. До речи, ні одна політична сіла пропонувала йому очолити виборчий список. Але з незрозумілих міркувань він не дав згоди ні однієї партії включити себе до списків і це не можна не поважати – як позицію.
У цьому листі ми не будемо розглядати інших «технічних» кандидатів, бо це просто смішно, а от про основних чотирьох ми будемо Вам регулярно надавати інформацію: хто, з кім, як і за скільки. І хай пробачають мене усі вищеназвані кандидати за те, що я буду регулярно вивертати усю брудну білизну, бо ми вибираємо їх аж на п’ять років.

23-02-2006 16:44 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140705876.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua