першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як “МАУ” за кордоном спілкуються з пасажирами

26-02-2006 13:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140952570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Десь тиждень тому мусив подзвонити в представництво “Міжнародних Українських Авіаліній” у Франкфурті. Набрав номер, до телефону підійшов який добродій. Відбулася цікава бесіда між ним (Д) та мною (Я):
(Д): Air Ukraine International, guten Tag.
(Я): Добрий день, ви розмовляєте українською?
(Д): Гаварітє па рускі!
(Я): (від несподіванки ніяково) Прошу?
(Д): (роздратовано) Гаварітє па рускі!
Мені аж ніяк не важко “гаваріть па рускі”, я дізнався про те, що мені було потрібно, залишилося лише питання: Невже замало в Німеччині наших співгромадян (а нехай навіть і громадян інших країн), які б вільно володіли не лише англійською, німецькою та російською, а українською також, і не вимагали ганебно і нахабно (щось це дуже нагадує, чи не так) від співрозмовника розмовляти мовою сусідив. Або може варто перейменуватися у «Международные Малороссийские Авиалинии»?
Хочу лише додати, що ця розмова відбулася пообіді 14 лютого.

26-02-2006 13:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140952570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua