першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДТП за участю В.Литвина

01-03-2006 19:57 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141235876.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як повідомило джерело, в Штабі СПУ прийнято рішення щодо проведення ревізії за наслідками дорожньо-транспортної пригоди, яка була скоєна декілька років тому в районі розташування селища Конча-Заспа за участю службового автомобіля В.Литвина. В Штабі вважають, що раніше ця тема в засобах масової інформації фактично не висвітлювалася, у той час, на їх думку, водій В.Литвина, пересікши подвійну роздільну смугу, зробив наїзд на автомобіль ВАЗ, який рухався у зустрічному напрямку. Після зіткнення водій та особи, які перебували в автомобілі В.Литвина, не надали першої медичної допомоги потерпілому, не викликали швидкої допомоги, що і призвело до смерті водія автомобіля ВАЗ. На даний час в.о. Міністра внутрішніх справ України Ю.Луценко, не відміняючи в установленому порядку раніше прийняті по справі рішення, дав вказівку Департаменту ДАІ провести повторну перевірку за вказаною пригодою з метою обґрунтування свого бачення обставин її скоєння. Для цього до органів міліції викликаються учасники та свідки ДТП, які знову дають свої свідчення. Також опитуються працівники міліції, які здійснювали перевірку. Одночасно працівниками ДАІ Київської області ведеться пошук нових осіб, які б могли дати свої пояснення з цього приводу, які б відповідали виробленій у Штабі схемі. З цими особами будуть проводити роботу представники Соціалістичної партії, а вже після цього вони будуть давати свої свідчення в органах внутрішніх справ. З правової точки зору виконання в.о. Міністра внутрішніх справ України Ю.Луценком вказівок та рішень політичних партій за обставинами, які раніше знайшли правове обґрунтування, є нічим іншим, як використанням адмінресурсу влади.

01-03-2006 19:57 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141235876.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua