першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Першокласники й досі ходять морозом до школи за 3-4 кілометри

02-03-2006 06:03 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141272196.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В селі Саханське Ширяївського району, що на Одещині, під час акції "Україна у нас одна" місцева школа отримала автобус. Його передало у безстрокову та безоплатну оренду господарство "Світанок", що в селі Старі Маяки. З минулого понеділка малюки вже не йдуть, як до цього, морозом три-чотири кілометри з маленьких сіл на навчання. Іх доставляють транспортом, який заправляють та обслуговують усклачину місцеві фермери.

За минулий рік одеські сільські школи одержали десятки спеціальних автобусів,але їх не вистачає, бо за десятиліття кучмовського режиму позакривалися маленькі початкові навчальні заклади в багатьох селах.

Приклад "Світанку" гідний наслідування, бо держава ще не спроможна забеспечити всіх хутірських хлопців та дівчаток засобом пересування.

Відгукніться, благодійники! Від Вас вимагається лише теплий, саправний автобус, який з часом Вам повернуть. Гарантії повернення ціїє власності можна отримати, гадаю, в управліннях освіти.

Ну, не чекати ж, поки держава побагатіє, чи на малюків нападуть вовки, бродячі собаки, яких тут розвелось стільки, скільки не бачили півсотні років, - і тоді ми шось негайно придумаємо?!

02-03-2006 06:03 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141272196.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua