першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Іван Буртик, США: Бережіться скритого ворога

03-03-2006 16:11 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141395115.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

БЕРЕЖІТЬСЯ СКРИТОГО ВОРОГА.
Здавалобся, що після Помаранчевої революції, український народ остаточно, по віковій неволі здобув свободу й незалежність. Одначе оказується, що пермога ще не була остаточною а вірніше, початком боротьби. Ворожий відступ був тільки тактичним маневром, для переоформлення нових плянів стратегічної боротьби, щоб підкорити самостійницькі стремління України, для нового творення імперської Москви. Стратегія спрацьовує успішно, Москва безкоштовно придбала стратегічі місця в Україні, тіньовим тиском обнизила економічний стан, виповіла газову війну та з поміччю своїх вислужників привела народ до такого становища, що частина українських політиків, стала знарядям боритьби за самознищення.
Можна прогнозувати, що буде гірше, бо олігархічні власники підприємств, як пінчуки та медведчуки плянують замкнути підприємства в Україні, кажучи, що кошти продукцій дорощі газу. Все це приведе до погіршення державної економіки. Бо пімста Путіна над Українським народом за помаранчеву революцію, буде так довго тривати, поки народ не зрозуміє сутність причин негараздів, та хто і чому творить хаос в країні. Для народу є один вихід, стати спільно з Президентом в боротьбі за перемогу в березневих виборах, щоб було можна рішучо сказати: ″досить нам Московсього тиску та втручувань в наше життя, Геть скриті провокатори і запроданці, Україна була, є і буде вільною″.
Знаємо з світової історіографії народів, що крім різних аґресивних світових воєн, також відбувались різні внутрішні війни за владу, але нігде не зустрічаємо, щоб державна політчна еліта, намагалась всіми її доступними засобами позбутись власної незалежності й віддати свій народ в нову підлеглість чи ярмо бувшому окупантові, як це зараз плянується в Україні.
Перелякана голосом народу Помаранчевої революції, партія Януковича вже не довіряє українським та російським дорадникам, вона рішила найняти визначного і дорогого Американського політолога Пола Манафорта, щоб рятував пристіж синьо-білим активістам гонки. Дарма, їм час зрозуміти, що не поміч Манофорта, а вірніше поміч доброго психолога, щоб нагнав розум януковичівцям де прислуговує.
Зараз, очі світу, допитливо звернені на наш народ, чи дозрів він вже бути повноцінною нацією? Відповідь за народом, народ мусить знати ціну волі, він мусить зрозуміти, що він є в процесі творення власної історії, від якої залежатиме, не тільки його буття та його нащадків, а також нове стратегічне оформлення політичної карти Європи, в якій він житиме.
Воля ціни немає! Всенародій голос, це найбільша сила в його обороні правди і справедливості. Господь допомагає тим, хто сам собі помагає.
Слава Україні!

03-03-2006 16:11 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141395115.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua