першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

БЮТ на виборах

04-03-2006 14:14 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141474495.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ПОЛІТИЧНА УГОДА
___лютого 2006 року м.___________
Виборчий блок політичних партій "Блок Юлії Тимошенко", від імені якого виступає
____________________районна (міська) організація Політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", що діє на підставі Угоди про утворення виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко", в особі керівника____________________ (надалі - БЮТ ), з однієї сторони та кандидат у депутати до ____________._______ районної (міської) ради (надалі - кандидат у депутати), з іншої сторони уклали цю політичну угоду про наступне:

1. 3 метою забезпечення повного та неухильного виконання передвиборної програми виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко", підвищення рівня політичної довіри громадян України до місцевої влади сторони зобов'язуються спільно діяти у досягненні найбільш позитивного результату на місцевих виборах, що відбудуться 26 березня 2006 року.

2. БЮТ бере на себе зобов'язання сприяти кандидатові у депутати в проведенні ним передвиборної агітації усіма можливими засобами.

2.1. На виконання взятого на себе зобов'язання БЮТ забезпечує однакові можливості для всіх кандидатів у депутати у проведенні передвиборної роботи, що базуються на принципах :
- рівного розподілу територій, що закріплюються за кандидатами в депутати,
- приблизно однакової кількості виборців,
- територіального закріплення кандидатів у депутати за виборчим округом відповідно до його місця проживання чи місця роботи,
- однакового по навантаженню плану передвиборної роботи кандидата в депутати.
Округи відповідно до п.2.1 цієї Угоди формуються районними штабами БЮТ згідно традиційних округів при виборах депутатів до місцевих рад у 1998 та 2002 роках виходячи з фактичної кількості закріплених дільниць та фактичної кількості виборців (+/- 3%).

3. Кандидат у депутати після його реєстрації відповідною виборчою комісією зобов'язується здійснювати усі можливі заходи з підтримки прийнятої на між партійному з'їзді блоку програми "Маніфест справедливості" та добросовісно виконувати покладений на нього індивідуальний план (завдання) по роботі в певному виборчому окрузі. 3.1. На виконання покладеного на кандидата в депутати завдання він:
- виконує покладений на нього індивідуальний план роботи,
- активно включається у передвиборчий процес та працює на перемогу блоку,
- діє виключно відповідно до Конституції та Законів України,
- неухильно виконує всі рішення керівних органів БЮТ ,
- дотримується загальноприйнятих моральних норм,
- не допускає отримання для себе пільг та преференцій,
- після офіційного оприлюднення результатів виборів зобов'язується:
1) ввійти до фракції БЮТ у раді;
2) підтримувати на засіданнях ради питання про зняття депутатської недоторканості з депутатів усіх рівнів;
3) відмовитися від корпоративних прав, не використовувати додаткові пільги тощо;
4) голосувати за рішення прийняті фракцією.

4. З метою гарантії отримання позитивного результату на виборах у своєму територіальному окрузі кандидат в депутати власноручно одночасно із підписанням даної угоди пише заяву про відмову від балотування до відповідної ради. Дана заява зберігається в обласному штабі'БЮТ та подається ним до відповідної територіальної комісії у випадку невиконання кандидатом в депутати положень цієї Угоди.

5. 27 березня 2006 року обласні штаби БЮТ спільно з обласною організацією ВО "Батьківщина" (два підписи) повинні подати до Центрального штабу БЮТ пропозиції по виключенню зі списків кандидатів у депутати міської ради, осіб, що належним чином не впоралися з поставленими перед ними завданнями згідно п.З Угоди. Ці списки повинні бути підписані кураторами відповідних областей.

5.1. Критерії виключення зі списку:
-відповідно критерію відносної більшості голосів отриманих блоком в окрузі при балотуванні до ВРУ, за яким закріплений кандидат.

5.2. Рейтинг кандидатів в депутати визначається наступним чином: першим стає той, хто отримав відносну більшість голосів по округу, т.д., останнім - той хто отримав відносну меншість голосів. Ті кандидати, які не попали у прохідну частину за визначеним таким чином рейтингом - виключаються зі списку.
При цьому до центрального штабу додатково надсилається інформація щодо фактичного виконання плану роботи з виборцями та попередня кількість голосів за визначеною вище формулою, що набрав БЮТ в окрузі, який закріплений за кожним окремим кандидатом.

6. 28 березня 2006 року Центральний штаб БЮТ аналізує зазначені пропозиції і повертає своїм обласним штабам узгоджені списки тих кандидатів у депутати, які вибувають з виборчого процесу.

6.1 .Районний штаб БЮТ на підставі отриманих з центрального штабу даних 29 березня 2006 року подає до територіальних виборчих комісій заяви кандидатів у депутати про відмову від балотування, які були зібрані з кандидатів у депутати раніше. 29 березня ТЩТ БЮТ інформується про прийняті відповідним чином рішення.

6. Обласний штаб БЮТ спільно з обласною організацією ВО "Батьківщина" повинні організувати та проконтролювати процес збору заяв, передбачених п.4 цієї Угоди, своєчасного доведення планів роботи з виборцями, закріплення кураторства над певними виборчими дільницями (округами) та забезпечення виключення кандидатів в депутати у разі неналежного виконання поставлених завдань.

7. При відкликанні свого підпису до цієї Угоди кандидат в депутати вважається таким, що відмовився від балотування до відповідної місцевої ради. В .такому випадку його заява про відмову від балотування подається відповідній виборчій комісії на наступний день після таких дій.

8. Ця політична Угода не є різновидом цивільно-правового договору та укладена відповідно до внутрішньої компетенції та програмних цілей виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко" .
Коропська районна територіальна виборча комісія по виборах депутатів
Коропської районної ради

ЗАЯВА
Про відмову від балотування у
багатомандатному виборчому окрузі

____лютого 2006 року__________________районною (міською) виборчою
комісією по виборах депутатів______________________районної (міської) ради було зареєстровано виборчий список кандидатів у депутати
______________________ районної (міської) ради, висунутих районною (міською) організацією виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко".

Я,__________________________, включений до вказаного списку кандидатів у депутати під ?___

У відповідності до пункту 1 частини 2 статті 48 ЗУ "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських селищних та міських голів" цією заявою письмово заявляю про відмову від балотування на місцевих виборах до___________________районної (міської) ради.

Правові наслідки подання такої заяви мені зрозумілі.


Дата підпис

04-03-2006 14:14 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141474495.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua