першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ХТО ВИРІЗАЄ НИРКИ КИЇВСЬКИМ ДІТЯМ?

06-03-2006 11:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141635757.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Минулого тижня в Києві стався непересічний, як мені здається, випадок. Оскільки раніше про подібне не чув, мені це видалося за страшний сон. Був би й не повірив, якби не почув про це з надійного джерела.
Прошу завважити: передаю лише те, що почув від знайомого.
Отже. Минулого тижня київська сім"я N відправилася на закупки до великого торговельного центру - "Каравану", що на вул.Луговій. Свого сина,8-річного хлопчика, учня 2 класу, батьки залишили на кілька годин на ковзанці того ж центру. Самого. Ніби й нічого особливого - дітей там чимало, катаються, їм подобається. Але...
Зробивши усі покупки, батьки за пару годин повернлися по сина. Його не було...
Що відбувалося далі, мій приятель в деталях розповісти не зміг. Звісно, були сльози, істерики, очікування, розшуки...
Які ні до чого не призвели.
Далі - просто містика.
Через 2 дні подзвонив додому й сам маленький винуватець. Заплаканий, він запитав: Мамо, чому ти мене звідси не забираєш?
З"ясувалося, малюк телефонував просто з "Каравану" (не вдалося уточнити, чи з таксофону, чи з мобілки чи з якого іншого апарату). Батьки, які тут же кинулися його забирати, побачили бліду, на вигляд дуже хвору дитину, яка не пам"ятала, що ж з нею сталося за ці два дні.
Відвели до лікаря: дитина раптом лишилася одної нирки. Що "давали" несвідомому донору, які наркотики кололи - з"ясувати не вдалося. Лікар сказав лише, що операцію було проведено достатньо професійно.
Поки що батьки замовчують ситуацію, намагаються зберігти таємницю як мінімум від однокласників хлопця. Не будемо розголошувати його ім"я і ми. Але щиро сподіваємося, їх свідомість підкаже звернутися до правохоронців, щоби покарати банду хірургів.

Звертаюся до свого земляка Юрія Луценка!
ЮРІЮ ВІТАЛІЙОВИЧУ!
Забудьте на секундочку про депутатів-бандитів, гаїшників-хабарників, сбушників-шпіонів!
У столиці шматками вирізають наших дітей!
І не який-небудь маніяк-одиночка, а бригада професійних хірургів!

ПС:Якщо потрібне буде журналістське розслідування як сприяння - звертайтеся, я до Ваших послуг.

06-03-2006 11:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141635757.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua