першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Адмінресурс чи агонія?!

09-03-2006 00:33 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141857186.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

7 березня 2006 року о 15 годині в районному будинку культури м.Городенки була запланована зустріч з народним депутатом Томичем І.Ф., який представляє Український народний блок Костенка і Плюща. Районний штаб блоку завчасно замовив та оплатив приміщення. По місту були розвішані оголошення, повідомлені люди по селах.

Однак незадовго до зустрічі керівники будинку культури, мотивуючи тим, що о 16 годині має бути концерт присвячений 8 березня, відмовили надати приміщення для зустрічі. Люди почали сходитись до клубу Сільгосптехніки (холодного, неопалюваного, за 2 кілометри від будинку культури) щоб не зірвати зустріч. І тільки завдяки наполегливості керівників штабу Українського народного блоку та численних активістів все ж зустріч з народним депутатом відбулась в запланованому місці, хоч і з запізненням на 40 хвилин.

Чого злякалась районна влада (бо сам керівник будинку культури так би не поступив)? Керівники району (представляють блок Наша Україна, теж збитий поспіх не без тиску на УНР) твердять, що блок Костенка і Плюща непрохідний, а на зустріч прийшло багато людей, враховуючи і тих хто завчасно прийшов і на концерт.

8 березня в с. Серафинці територіальною комісією була запланована (за 10 днів) зустріч жителів села з кандидатами на посаду сільського голови в актовому залі школи о 14 годині. Самодіяльні митці школи та музичної школи підготовили концерт, присвячений пам'яті Тараса Шевченка. Але після обіду 7 березня до школи навідався заступник голови райдержадміністрації Роман Барик і заявив директору школи, що на цю ж годину вони призначили зустріч селян з кандидатами в депутати до обласної та районної ради від блоку Наша Україна. В програму входило: демонстрація кіно, виступи кандидатів, концерт народних артистів. Голова села запропонував компроміс - демонструвати кіно (20 хвилин) поки будуть сходитись люди, потім провести зустріч з кандидатами на сільського голову і концерт дітей, а далі інші заходи. Та приїжджі почали носити свою апаратуру і зупинити їх було неможливо. То діти змушені були чекати майже до 18 години, щоб виступити, а районні дяді поїхали в інше село (можливо теж силоміць нав'язавши свою волю) і не знаю чи й заплатили за оренду приміщення школи. Я сумніваюсь чи цікавляться новинами Майдану (Інтернету взагалі) зверхники нашого району, області чи служба Президента.

В свої 60 років я кілька днів вистояв на Майдані та одну ніч біля адміністрації Президента, три тури пропрацював в дільничній комісії заради одного - щоб Ющенко став Президентом. Але якщо Ющенко такими методами хоче створити послушну собі більшість в майбутній Верховній Раді, то я дарма мерз на Майдані! Якщо ці неподобства чинять на місцях, а він про це не знає - то мені не потрібен такий президент!!!

Василь Курганевич

с. Серафинці.

8 березня 2006 р.

09-03-2006 00:33 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141857186.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua