першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В НПУ ім.Драгоманова пройшла зустріч студентів із ветеранами УПА

09-03-2006 21:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141931524.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Треба зазначити, що зустрічі та урочистості з радянськими ветеранами (переважно гебістами та партійними діячами) в нашому університеті відбуваються регулярно. На такі зустрічі студентів зганяють під розписку: від факультету А – 100 людей, від факультету Б – 50 людей тощо. Молодь вислуховує годинні доповіді про щасливе минуле 30-х років, захищеність робітничого класу та панування соціалістичної справедливості.

Дізнавшись про наміри групи студентів провести зустріч з упівцями на території навчального закладу радянські офіцери вибухнули від обурення, та молодь настояла на своєму і зустріч відбулася. Організатори заходу зробили акцент на неофіційність і непримусовість зустрічі, запрошували тих хто бажає зустрітись і поспілкуватись з живими учасниками національно-визвольного руху. Як запрошені так і гості залишилися задоволені теплою і дружньою атмосферою, що панували в аудиторії, приємно здивувала відсутність офіціозності та награності, яка притаманна подібним зустрічам з радянськими адміралами та тиловиками: адмірал Петренко (всі аплодують), заслужений діяч ВЛКМСУ Микитенко А.А. (знову оплески), а зараз надамо слово заслуженому ветерану праці, неодноразовому лауреату премії ім. Червоного Дишла такому-то…

Три стареньких повстанці розповіли про свою нелегку долю: боротьбу в лавах УПА, оунівське підпілля, табори, заслання… Студенти задавали питання, цікавились історією визвольного руху. Зустріч вийшла дійсно цікавою, адже нечасто почуєш українську сторону… Студенти, пам’ятаємо свою історію!

Студент НПУ ім. Драгоманова Тарас Дем’яненко

09-03-2006 21:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141931524.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua