першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Админресурс в Мелитополе. Открытое письмо президенту.

11-03-2006 11:52 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142070766.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У м. Мелітополь Запорізької обл. виборчий процес проходить з грубим порушенням законів «Про вибори…» та Конституції України. ТВК виносить неправомірні постанови, деякими кандидатами використовується адміністративний ресурс, прокуратура не реагує, суд відмовляється розглядати позови хоча вони відповідають вимогам ст. 106 КАС України, у списках багато помилок, «мертвих душ» - громадян, які померли протягом 10 років.

Так 28 лютого я звернувся до прокуратури з заявою про злочин, але прокурор м. Мелітополь не розібрався по суті справи та переправив її голові Мелітопольської міської виборчої комісії Павлій А. Г., той також не розібрався та визнав, що підстав для порушення кримінальної справи не має та послався на відсутність фактів перешкоджання кандидату, хоча про це мова в заяві не йшла.

2 березня 2006 р. я звернувся до суду з позовом, однак суддя Зимогляд В. В. безпідставно повернув позов для усунення недоліків, які не передбачені ст. 106 КАС України. 4 березня я подав повторну заяву з усуненням вказаних недоліків та заява про відвід судді Зимогляд В. В., однак заява про відвід розглянута не була, а позов 7 березня 2006 р. був мені знов повернутий, хоча повністю відповідав вимогам ст. 106 КАС України.

6 березня 2006 р. Мелітопольською міською територіальною виборчою комісією мені було винесено незаконне попередження за розміщення політичної реклами на білборді розміром 3х6 м., хоча 23 лютого я подав до ТВК перелік міст де буде розташована ця реклама. Також хочу зазначити, що політичні партії по всій Україні використовують рекламні послуги компаній по розміщенні політичної реклами на білбордах та місця на які сси лається ТВК не передбачають розміщення реклами розміром 3х6 м.

Таким, чином у м. Мелітополь грубо порушуються права громадян України.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас негайно відреагувати, вжити заходи реагування відповідно до чинного законодавства, та забезпечити проведення
ЧЕСНИХ ВИБОРІВ.

В Мелитополе полное беззаконие. Члены ТВК вообще не знают, что такое закон

11-03-2006 11:52 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142070766.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua