першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Полтаві зроблено крок до співпраці партій та НДО

11-03-2006 18:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142094569.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проект з одноіменною назвою стартував 1 березня цього року в Полтавській області. Метою його є початок довгострокової тісної співпраці між молоддю, молодіжними і студентськими організаціями та політичними партіями. Проект розрахований на п’ять років і результатом такої співпраці повинно стати вирішення частини проблем молоді та активна підтримка молодіжних і студентських організацій на рівні області. Для того, щоб в передвиборчий період партії не обмежилися тільки загальними словами, створена коаліція з 30 молодіжних, студентських та громадських організацій. Саме ця “об’єднана громада” виступила з пропозицією до усіх обласних осередків політичних партій у вигляді стратегічного меморандуму про співпрацю на 5 років (www.mgromada.org.ua). Цей документ містить як стратегічні засади на п’ять років, так і практичні та конкретні кроки у вигляді плану на кожен рік. Так, наприклад, одним з перших кроків по реалізації плану в 2006 році буде створення Обласного молодіжного центру “Молода Громада”. Це той центр, який влада обіцяла створити ще в 2003 році. Меморандум окреслює основні напрямки проблем молоді. 10 березня під час проведення круглого столу більше 20 осередків політичних партій підтримали меморандум, поставили свій підпис та пообіцяли спільно добиватися вирішення молодіжних проблем. Але двадцять партій, це не сорок три, які йдуть на вибори. Коаліція це має надію, що і інші політичні партії скажуть своє слово та візьмуть не “віртуальну”, а реальну відповідальність за свої обіцянки в молодіжній галузі. Після цього, ми ще до виборів широко проінформуємо громадськість про ті партії, що підписали меморандум, та про ті – що тільки “багато говорять”. Отже, ми сподіваємося на тісну співпрацю та запрошуємо до коаліції усі молодіжні, громадські організації та політичні партії в Полтавській області. Детальна інформація на сайті Молодіжного Парламенту Полтавщини: www.mgromada.org.ua або по т. (0532) 611-931. Проект реалізується Молодіжним Парламентом Полтавщини за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Калішенко Наталья, прес-центр МПП

11-03-2006 18:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142094569.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua