першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення місцевих організацій політичних партій Полтави

11-03-2006 20:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142102000.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Місцеві організації політичних партій: Компартії України, Народного Союзу Наша Україна, партії промисловців і підприємців України, Соціалістичної партії України, партії «Відродження», партії «Реформи і порядок», Народного Руху України, які по різному бачать напрямки державотворення, для яких часто різними є політичні чи економічні пріоритети, об'єдналися на виборах міського голови, аби підтримати кандидата на посаду міського голови Віктора Федоровича Животенка. За їхнім переконанням, він уособлює в собі все те, чого потребує Полтава: розум, досвід, скромність, відданість місту і людям. Лідери вищеназваних політичних організацій переконані, що настав час змін: Полтаві потрібні розвиток і благополуччя, Полтаві потрібен чесний і порядний керівник, а не міфічний голова, Полтаві потрібен господар, а не пан.

Довіреними особами Віктора Животенка є генерал-майор у відставці, депутат обласної ради Віктор Черепов, який впевнений, що Віктор Животенко покладе край маніпуляціям з міським бюджетом, діяльності кримінальних структур, хабарництву і корупції та наведе порядок у місті; голова правління ВАТ "Полтаватрансбуд" Олексій Ландар, котрий вбачає у Животенкові справжнього господарника, якому вдасться дати лад полтавській громаді; ректор ПДПУ ім.. В.Г.Короленка, академік Володимир Пащенко, який переконаний, що Віктор Животенко володіє духовністю і моральністю, професіоналізмом, мужністю та незаполітизованістю, має власний погляд на стан речей, що є основними якостями мера-господарника; аспірант ПНТУ ім. Юрія Кондратюка Олександр Лейкін та член колегії Всеукраїнської студентської ради Роман Лелюк, які впевнені, що для Віктора Животенка совість, професіоналізм і справедливість не пусті слова, а основоположні риси

Віктор Федорович Животенко народився 19 березня 1958 року в смт. Буки, Маньківського району, Черкаської області. Після закінчення Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова у 1980 розпочав трудову діяльність на Полтавському комбінаті хлібопродуктів. 3 1984 по 1986 рік проходив строкову службу в лавах Збройних сил. 3 1986 - на партійній роботі. 1988 році перейшов працювати на Полтавський турбомеханічний завод заступником начальника виробниче-диспетчерського відділу, начальником цеху. У тому ж році обраний заступником секретаря парткому заводу. 3-го квітня 2002 року обраний і працює головою Київської районної в місті Полтаві ради. Одружений, має сина. Син працює і проживає окремо.
В.Животенко з дружиною проживає за адресою: м. Полтава, вул. Опитна, 6, кв. 153. Під судом і слідством не перебував, судимостей не має.

Віктор Животенко вирішив балотуватися на посаду міського голови, бо йому, як і всім нам, небайдуже майбутнє наших дітей, нашої Полтави, наше з вами майбутнє! Він хоче аби відбулися зміни на краще і ці зміни відчули всі мешканці міста.
Найголовніше для нього - здійснити надії та сподівання кожного полтавця і виправдати довіру.

Пріоритетними напрямками його передвиборчої програми є: створення моральної та чесної влади у місті; справедливий розподіл коштів місцевого бюджету;. боротьба з хабарництвом, корупцією та іншими видами злочинності; реформування системи пасажирських перевезень з урахуванням потреб всього населення, насамперед, віддалених районів; забезпечення закладам освіти, медицини, культури сталого розвитку та стабільної роботи; надати соціальним програмам прозоре фінансування; ветеранам, інвалідам та соціально незахищеним мешканцям адресну допомогу; у комунальній сфері дбати і про центр міста, і про окраїни; ринкам Полтави – сучасний вигляд та стабільні умови праці; підприємствам – сталий розвиток, місту – достатній бюджет; Полтаві - процвітання, полтавцям – добробут!



Звернення місцевих організацій політичних партій з нагоди виборів міського голови Полтави

Шановні полтавці!
Дорогі земляки!

Перед нами – перші демократичні вибори міського голови Полтави від часу проголошення Незалежності. Перед нами вперше за стільки років відкрилася можливість змінити на краще якість життя, повернути міську владу обличчям до людей.
Для всієї територіальної громади надзвичайно важливо, хто буде міським головою: досвідчена, відповідальна, грамотна і твереза людина, чи невідомо хто – без зазначення посади, без постійного місця перебування, без жодної відповідальності, але з остогидлим міфом про нібито невсипущу турботливість.
Тому, усвідомлюючи свою громадську відповідальність за майбутнє Полтави, ми, лідери політичних організацій

Заявляємо:
- досить керувати містом з Києва;
- досить безсоромного самовихваляння, зневаження людської гідності і бюрократичного удушення всіх, хто насмілився вирізнитися професіоналізмом, порядністю і принциповістю;
- досить перетворювати Полтаву на ляльковий театр, де за пишними декораціями центру ховаються реальні проблеми всього міста – комунальна занедбаність і соціальна незахищеність.

Стверджуємо: настав час змін!
- Полтаві потрібен розвиток і благополуччя;
- Полтаві потрібен чесний і порядний керівник, а не міфічний голова;
- Полтаві потрібен господар, а не пан.

Щоб розв’язати потреби міста потрібен новий і достойний керівник. Тому ми об’єднуємо наші зусилля у підтримці на виборах міського голови Животенка Віктора Федоровича, який, на наше переконання, уособлює в собі все те, чого потребує Полтава: розум, досвід, скромність, відданість місту і людям.

Ми підтримаємо нашого кандидата всіма наявними у нас можливостями і ресурсами і закликаємо наших однопартійців та симпатиків, всіх чесних полтавців провести роз’яснювальну роботу серед населення, якому майже десятиліття із зухвалим безстидством втокмачувати, що єдиним творцем міського благополуччя є особа, яку місяцями неможливо відшукати ні в Полтаві, ні в Києві. Особа, що постійно і невтомно приписує собі працю обласних виробничих структур, які забезпечують тепло-, газо-, електро- і водопостачання нашого міста, безсоромно ставить собі в заслугу надання пенсій та інших соціальних виплат, які гарантовані державою і до яких міська влада не має жодного стосунку.

Полтавці ми живемо серед вас. Ми – представники партій, що по різному бачать напрямки державотворення, для яких часто різними є політичні чи економічні пріоритети – об’єдналися на виборах міського голови і закликаємо це зробити Вас. Бо немає ліберального тепла, консервативної води, націоналістичних труб чи шовіністичних ліфтів. Бо людина на посаді міського голови повинна бути членом тільки однієї партії жителів Полтави.


Подумай – прийми рішення – переконай оточуючих:
Віктор Животенко – наш Голова!



Перший секретар Полтавського
міського комітету Компартії України
О.Гавріков.

Голова обласної організації
партії промисловців
і підприємців України
С .Змієвець

Голова Полтавської міської
організації партії «Відродження»
П.Ткаченко

Голова обласної організації
партії «Реформи і порядок»
В.Псєха

Голова міської організації
Народного Союзу Наша Україна,
народний депутат України
М.Кульчинський

Перший секретар
Полтавського обкому
Соціалістичної партії
України
С.Бульба

Заступник голови обласної
організації Народного
руху України
Є.Янкевич

11-03-2006 20:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142102000.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua