першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дещо про ситуацію з рішенням міськради - зсередини.

12-03-2006 14:07 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142165242.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як відомо, 6 березня Харківська міська рада прийняла рішення, щодо надання російській мові статусу регіональної. Ініціював це питання Харківський міський голова В.Шумілкін. У цьому не було б нічого дивного, якби пан Шумілкін не був би членом патріотичного(псевдо?) НСНУ.
Зрозуміло, що данне рішення викликане тим, що наближаються вибори і пан Шумілкін не впевнений у своєму подальшому майбутньому вирішив зіграти на полі представника Партії Регіонів Добкіна. Але ж не такою ціною. Після прийняття рішення Шумілкін заявив, що він вибив основного козиря з рук Добкіна. Ні, пане Голово, ви просто піддалися на передвиборчі спекуляції. Не більше, і не менше.
9 березня, на Шевченків день, представники Свободи, МНК та Патріоту України, викрикуючи "Ганьба!", не пропустили міського голову Шумілкіна та першого заступника голови облдержадміністрації, голову обласної організації УНП, Третецького до пам*ятника Шевченка для покладання квітів. Відправивши їх до Леніна.
Позиція ж деяких представників політичних сил викликає щире здивування.
Пан Аваков, голова облдержадміністрації, член НСНУ, прокоментував данну подію, що нібито це вчинили ультранаціоналісти.
Ну що можна сказати??? Для когось Україна одна, а для когось це просто территорія на якій ведеться бізнес...
Взагалі, складається враження що на обласному рівні партії націонал-демократичного спрямування, окрім деяких, померли ненародившись. Перетворившись з патріотів України у патріотів власної кишені.
Приклад, 6 березня проходило пікетування Харківської міськради для того, щоб застерегти депутатів приймати антиконституційне рішення. Здавалося б, всі проукраїнські сили повинні були бути саме там, незважаючи на погані погодні умови. Але ж ні. Крім НРУ, МНРУ, Свободи, КУНу, МНК, Патріоту України і Просвіти нікого не було. Думаю, не треба говорити, що з вищезгаданих сил лише 3 є політичними організаціями. А де ж інші? Варто сказати, що окремі члени НСНУ, БЮТ, УНП були присутні, але виключно з власної ініціативи.
Всі розуміють, що вибори, то важлива справа, але ж не можна зраджувати своїм базовим цінностям. Врешті, неприпустимо зраджувати батьківщину.
Натомість, наприклад, містом повзуть чутки, що обласна організація УНП на виборах мера буде підтримувати Шумілкіна. І це після такого рішення? Я залишаю це без коментарів... Як добре сказано російською: точка зрения зависит от точки сидения...
Незрозумілою залишається позиція ХДС, що увійшла у "Блок Шумилкина - За Харьков!", інша половина блоку - ПППУ давно вирішили робити все, що тільки можливо аби лишитися при владі, тому разраховувати хоч на якусь позицію марно...
Обласна організація НРУ вже подала скаргу міському прокурору на рішення міськради. Члени МНК та Молодого Руху готують серію позовів у районні суди міста...
Далі питання може стати про встановлення наметів біля міськради і початок акції протесту...
Власне, буде цікаво дізнатися про позицію інших обласних проукраїнських сил, щодо данної події. Буду радий будь-яким коментарям з цього приводу!

12-03-2006 14:07 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142165242.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua