першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Над затриманими українцями у Мінську триває суд

13-03-2006 10:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142238570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За попередніми даними у Мінську під час зустрічі із єдиним кандидатом у президенти Білорусі від демократичних сил Алєксандром Мілінкєвічем були затримані близько двадцяти громадян України. Усі вони - представники українських політичних і громадських організацій. Деяких правоохоронці згодом відпустили.
Затримання українців під час учорашньої зустрічі із виборцями опозиційного кандаидата у президенти Білорусі буде обговорювати із президентом Білорусі Алєксандром Лукашенком посол України в Білорусі Валентин Наливайченко. Про це П'ятому каналу повідомила кореспондент П'ятого каналу Ганна Гороженко.

Ганна Гороженко, кореспондент П'ятого каналу:
- Доля шістьох українців невідома. Це ті українці, яких затримали разом зі мною біля льодьвого палацу у Мінську. Я їх востаннє бачила у Фрунзенському райвідділку. Я звернулась у посольство з інформацією, що у райвідділку ще лишилися українці, однак керівництво Фрунзинського району спочатку не визнали цей факт, лише через кілька годин вони визнали, що такі є, але не у їх районі.

(http://5tv.com.ua/newsline/186/0/22470/)

13-03-2006 10:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142238570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua