першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист голові Закарпатської ОДА

13-03-2006 14:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142254080.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відкритий лист голові Закарпатської ОДА Гаваші Олегу Оладаровичу

Звернутися до Вас публічно мене змусили обставини, які склалися в обласному управлінні праці та соціального захисту населення при погодженні призначення мене на посаду заступника начальника управління – директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та соціального захисту населення Перечинської районної державної адміністрації.
Діло в тому, що 30 липня 2005 року у районній газеті “Народне Слово” було оголошено конкурс на заміщення вищевказаної вакантної посади. Мною були подані всі необхідні документи, і розпорядженням голови Перечинської РДА від 1 серпня 2005 року я був зарахований на стажування на посаді з 02 серпня по 02 вересня 2005 року без оплати за час стажування, так як я є приватним підприємцем.
02 вересня 2005 року розпорядженням голови Перечинської РДА мені було продовжено стажування з 03 вересня по 25 вересня 2005 року.
Більш ніж через місяць був призначений конкурс, заяву на участь в якому подала також Янцо Ірина Теодорівна – вихователька Перечинської школи інтернату.
Засідання конкурсної комісії райдержадміністрації відбулося 09 грудня (!) 2005 року, яка одноголосно прийняла рішення - рекомендувати голові РДА призначити мене на вакантну посаду.
13 грудня 2005 року голова райдержадміністрації направив начальнику Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Габору І.І. всі необхідні документи на погодження призначення мене на дану посаду як такого, що пройшов стажування та за конкурсом.
І хоча з попередженням про спеціальні обмеження, встановлені Законами України “Про державну службу” та “Про боротьбу з корупцією” я був ознайомлений, про що розписався на документі від 13 грудня 2005 року – 6 лютого(!) 2006 лютого п. Габор І.І. підписує відровідь Перечинській РДА, в якій говориться слідуюче: державний службовець, або інша особа, уповноважена на виконання функцій держави, не має права займатися підприємницькою діяльністю безпосередньо, чи через посередників. А тому кандидатуру на призначення та погодження Бородича О.М. на вакантну посаду заступника начальника – директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та соціального захисту населення не погоджуємо. Так як у конкурсі приймали участь два пертенденти і обидва набрали одинакову кількість балів, рекомендуємо направити подання на погодження вакантної посади іншого претендента, який приймав участь у конкурсі.
Що і було успішно зроблено впродовж буквально тижня. Та дивує не ця оперативність. Все стає зрозумілим, якщо взяти до уваги, що Янцо І.Т., так само як і начальник управління праці та соцзахисту Перечинської РДА – Чомоляк М.І. – однопартійці пана Габора, та ідуть в першій пятірці кандидатами в депутати Перечинської райради від Української Народної Партії.
Дивує інше – якщо вже не це є використанням службового становища, корупцією та адмінресурсом, - то що? І ще одне – чоловік Янцо І.Т. – працівник СБУ. Та хоча одним з головних завдань СБУ є попередження, виявлення та розкриття злочинів у сфері управління, пан Янцо не помічає ніяких порушень, коли мова йде про власну дружину.
Дивує також позиція голови Перечинської РДА – Ознобкіна С.І.. Якщо і він не помічає, що робиться в його апараті управління, як він може бути керівником такого рівня?
Усі документи по цій справі направлені мною в обласну прокуратуру та суд.
Прошу Вашої допомоги у вирішенні цього питання.

Олександр Бородич
Голова Перечинської районної організації партії “ВО Батьківщина”.

13-03-2006 14:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142254080.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua