першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Карпатський Донбас"?

15-03-2006 21:37 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142451456.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Схоже, що на івано-франківщині, слова чільників блоку "Наша Україна" йдуть геть у розріз із їх діяннями. В той час, як з телевізорів і радіоприймачів лунають заяви про неприпустимість застосування адмінресурсу, у Івано-Франківську він застосовується на повну.

Притчею во язицех стала купівля всього тиражу газети "Галицький кореспондент" (40 тис. примірників) із інтерв'ю Романії Постолянюк, кандидата у мери від Партії Реформи і порядок, а згодом такий же фінт із газетою "Вечірній Івано-Франківськ, у якій було вміщено відкритого листа до міністра освіти з приводу неправомірного рішення керівника міськвідділу освіти пана Береговького про перевірку (чи то атестацію) у ЗОШ №15, директор котрої йде в депутати до місцевої ради від БЮТ.

Не беруся стверджувати чи мали місце саме ці факти, але особисто газет на розкладках таки не бачив.А днями товариш зазнімкував вельми цікаву картину. Парубки у шапочках із символікою "Нашої України" здирають із рекламних тумб листівки кандидата у мери від УНБ Костенка-Плюща. Причому, на листівках відсутня агітація як така. На них - пропозиція взяти участь у обговоренні місцерозташування пам'ятника Т. Шевченку, якого досі немає у місті (листівки з'явилися напередодні 9 березня). Сама фотографія - в приєднанні до листа.В діях молодиків, можливо, нічого дивного і немає, оскільки здирання листівок конкурентів практикується, мабуть, усюди. Якби не одна родзинка... Право розміщення реклами на тумбах належить комунальному підприємству "Ратуша", до якого має стосунок чинний замісник мера Івано-Франківська Олег Синютка, що балотується на посаду мера від блоку "Наша Україна". В його виступах неодноразово звучали закиди на адресу опонентів стосовно заклеювання агітацією парканів і стовпів у місті. Проте, як добре видно з фотографії, на місцях, призначених для цієї інформації, місця для агіток інших кандидатів немає, бо вони заклеєні з низу до верху агітацією за НУ і Синютку. Окрім того, обличчя пана Олега усміхається з усіх маршруток підприємства "Ференс і К", найбільшого перевізника у місті, і, практично, з кожної вітрини кожної крамниці розташованої у центрі міста.

Така одностайність у підтримці єдиного кандидата викликає щонайменше здивування... Тим більше, що й ситуація у комунальній сфері бажає кращого. Внаслідок снігопадів дороги у обласному центрі були практично непридатними для проїзду. Численні пробки стали звичною картиною. А техніка для прибирання снігу на вулицях не з'являлася доти, доки ще один Олександр (Сич), кандидат у мери, що підтримується низкою націоналістичних партій, не пригнав грейдери із сусідніх районів області. На запити до місцевих комунальників штаб отримував відмову, навіть після того, як пропонувалася оплата роботи людей за кошт спонсорів кампанії О. Сича.У аудіоролику партії "ЕКО+25", який крутять місцеві ФМ-ки, звучить теза про те, що Прикарпаття перетворюється з "легенів Карпат у карпатський Донбас". Споглядаючи на передвиборчу ситуацію, видається, що мова не лише про екологію. Тим більше, що кандидат у мери В. Анушкевичус, який вважається найімовірнішим наступником нині діючого міського голови, віднедавна вимушений користуватися державною охороною, - як пише ресурс black-pr.blogspot.com, - "останній постійно отримує погрози з приводу політичної активності"

Best regards! Місько Станіславський m_stanislav@ua.fm

15-03-2006 21:37 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142451456.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua