першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Червоноград та Чобіт?!

15-03-2006 22:46 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142455571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ви знаєте? Виявляється генерального прокурора можна "свиснути" та він зобов"язаний прибігти на перший свист. Так заявив пан Чобіт презентуючи свою чергову книжку "... викликав Турчинов пана Піскуна на дачу СБУ (???) та почав вмовляти робити переворот в Україні. Ось така тема вчорашнього виступу в Червонограді (14.03.2006)Правда не зрозуміло, як пан письменник знає, про що велась мова, бо перед тим, він же наголосив, що дача вибиралась в режимі секретності? Напевно в нас секретність дуже висока! Поряд з тим, виявляється, можна запросто прослухати розмову з послом США та призедентом ?!. Цікаво, що спонсором зустрічі виявилась "Наша Україна". Враження від виступу неоднозначне - біда, що такий пан був в ВР, а логічності у виступах так і не досяг. Весь виступ складався з суперечних думок та подій, і вдумливий слухач міг підмітити це одразу. Правда місцевий БЮТ не був готовий бути сильним опонентом, спромоглися лише виставити пікет, тому вечір закінчився на такій ноті - геть запроданців! Яких лише ніхто не зрозумів, можливо тих хто образи пана Чобота.

15-03-2006 22:46 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142455571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua