першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вінниця і кандидати-суперчєли...

17-03-2006 16:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142604943.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вінниця на диво скучне місто, але зі приходом виборів як завжди щось змінюються. Люди часто виявляють, що їх інтелектуальний розвиток значно вищий за розвиток "мерських" піарщиків.

Один з"явився на висотних будинках в блакитній сорочці і уважно спостерігає за містом з біг-бордів свого кінотеатру, з його біографії відомо про 58 стрибків з парашутом, хоч лисий але косить під Литвина(власне і йде від його партії) - СУПЕРМЕН.

Другий випускає агітаційну газету "Цілодобова варта"(крутіше за Днєвной і Ночной дазор, і часто веселіше за вітчизняний Днєвной пазор), посеред зими пише, що з приходом його до влади місто стало набагато чистішим і світлішим, що в норічну ніч о 22 збирався йти додому, але тут йому позвонили що прорвало трубу... , ше він майже до всіх пенсіонерів ходить на дні народження, всю свою молодість віддав Вінниці і за рекет його не судили:) (ше використовує "оригінальний" слоган: шо він за Корею, Тяжилів, Вишеньку, а ці райони за нього) - ГЕРОЙ-РЯТІВНИК.

Третій живе в трьохкімнатні хрущовці, на бігдобдах, які ше з осені висять восновному обіймається з вовком або за порядок, а на наліпках, якими заклеїв все місто, він проти: безвладдя, наркотиків, хабарів і т.п., і навіть проти чиновників... ше можна припустити, що він чесна людина, бо його прихильники купляють студентські голоси по 15 грн., в агіт-газеті пише приклади з розділу неймовірна математика: в
Хмельницьку ринковий збір 12 млн, в Вінниці - 4 млн, 12 мінус 4 - де Вінницька влада діває 8 млн??? - САНІТАР-ЛЄСА.

а тепер саме сумне: вищезгадані - ЦЕ ПРОХІДНІ КАНДИДАТИ...

серед непрохідних(скоріше з нульовим рейтингом) можна відзначити нашоукраїнця, "лідера молоді", багаторазперефарбованого, який будучи володарем профспілкових організацій, оголосив конкурс на ПіАр-кампанію серед студентів(300,200,100 грн), і виправдовуєть на зустрічах зі студентами, як багато він для них добився... - НЕВИТРАЧАЙГРОШЕЙВСЕОДНОСТУДЕНТИЗАТЕБЕНЕПРОГОЛОСУЮТЬ

ЩОДО ІНШИХ КАНДИДАТІВ, а Вас дуже прошу, майте совість - негайно повідомте, як Вас звуть і як Ви виглядаєте, я збираюся за ВАС голосувати, немаєте грошей - виходьте на майдани і розказуте шось - це недорого.

17-03-2006 16:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142604943.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua