першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Юрій Іллєнко спілкувався з одеситами в темряві

18-03-2006 02:13 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142640802.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В вечір при свічах перетворилась зустріч з одеситами відомого кінорежисера, другого номера в списку Всеукраїнського об’єднання „Свобода” Юрія Іллєнко. В п’ятницю підчас виступу п. Іллєнко в Одеському палаці студентів раптом зникло світло. Єдиним джерелом світла в великому залі залишилась свічка. Але кілька сотен людей, які прийшли на зустріч, не розійшлися й протягом години слухали Юрія Іллєнко майже в повній темряві. Пан Юрій розповів про те, що українські громадяни перебувають в інформаційній окупації, бо абсолютна більшість медіа-ресурсів контролюються аж ніяк не українцями. Стосовно сфери, до який він має безпосередньо професійне відношення – кінематографа - Юрій Іллєнко зазначив, що зараз ми є свідками справжнього геноциду українського кіна. За його даними, в 2001-2003 роках в Україні було створено більш ніж 400 фільмів – художніх, документальних, анімаційних, короткометражних та ін. Більшість з них масовий глядач не бачив. На думку Юрія Іллєнко, такая ситуація пояснюється відсутністю системної стратегії держави стосовно розвитку вітчизняного кінематографа. У підсумку, за його словами, в українського глядача відібрали дзеркало – власне кіно, в якому він міг би побачити самого себе. Присутні на зустрічі працівники Одеської кіностудіїї повністю погодились з такою оцінкою – „геноцид українського кіна”. Юрій Іллєнко також заявив, що зараз нам потрібна нова, „інформаційна УПА”, яка звільнить суспільство від інформаційної окупації.
В вечір при свічах перетворилась зустріч з одеситами відомого кінорежисера, другого номера в списку Всеукраїнського об’єднання „Свобода” Юрія Іллєнко. Кілька сотен людей протягом години слухали його майже в повній темряві.

18-03-2006 02:13 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142640802.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua