першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Помаранчевий наркоторговець!!!

20-03-2006 13:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142853265.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До Гощанської районної ради Рівненської області за списком Блоку "Наша Україна" під номером 5 йде пан Петров в якого за плечима п"ять років позбавлення волі з конфіскацією майна за торгівлю наркотиками. Пан Петров був знятий з реєстрації до обласної ради, та за підтримки керівництва Блоку у Рівненській області та керівника штабу Блоку у Гощанському районі п.Гуменюка йде до Гощанської районної ради. Прошу від імені громадкості району, членів політради Блоку прийняти рішення про зняття Петрова з кандидатів у депутати. Така людина не додає рейтингу Блоку в районі. Своїми силами зняти ми його не можемо, оскільки обласне керівництво Блоку всіляко заважає проведенню міжпартійної конференції.

20-03-2006 13:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142853265.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua