першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення до голови Партії Зелених України

20-03-2006 13:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142855326.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення
до голови Партії Зелених України , секретаріату та ЦКР.
Ми , колишні члени Дніпродзержинської міської організації Партії Зелених . звертаємось до Вас, тих кого ми вважали керівниками зеленого руху України.
Ми вже неодноразово зверталися до Вас. У 2002 році голови організацій ПЗУ двох найбільших міст області - Дніпропетровська та Дніпродзержинська ,зверталися з відкритим листом, в якому йшлось про те ,що Дніпропетровська обласна організація ПЗУ перетворилась в приватне підприємство В. Хазана та його родини. Ви зробили вигляд що нічого не відбувається. В 2005 році ми писали Вам , що в обласній організації ПЗУ виникла конфліктна ситуація між обласним керівництвом ,в особі Хазана, та місцевими організаціями. Але Ви знов ніяк не відреагували. Вас не турбує те , що сьогодні в області та в містах практично не зосталося людей , які починали створювати організацію ПЗУ на Дніпропетровщині. За останні кілька років змінилося, і не одноразово, все обласне керівництво ( за винятком зрозуміло Хазана В. ) , кілька разів змінилося керівництво Дніпропетровської міської організації, Павлоградської , Жовтоводської. Один з засновників зеленого руху на Дніпропетровщині , колишній керівник Нікопольської організації , відомий не тільки у себе в місті а й на Україні Юрій Бабінін , в цьому році теж не витримав і пішов з лав партії. А Ви все не помічаєте негараздів. Бо так спокійніше.
Віталію Миколаєвичу ! За весь час існування Дніпродзержинської міської організації Партії Зелених, Ви тільки двічі були в місті , яке називають другим Чорнобилем. Перший раз це була передвиборча кампанія 2002 року і тоді ми виїжджали разом з Вами на схили хвостозвалищ радіоактивних відходів.
В друге Ви приїжджали вже в цю передвиборчу кампанію . Але цей приїзд Ви більше відпрацьовували гроші. Тому що всім зрозуміло, що від того в чиїх руках, міста чи області, буде знаходитись міськводоканал , якість води не зміниться. А як би Вас турбувала якість води , яку п'є майже половина Дніпропетровської області, то Ви б були на Аульському водозаборі. Але вони Вам не цікаві, мабуть із-за „браку" грошей
Сьогодні Ваше звання „зелені " більш асоціює з кольором купюри, ніж з зеленим листком.
Ми не чекаємо від Вас відповіді , ми її вже отримали - Ваші вчинки не потребують коментарів. Але ми хотіли б щоб Ви знали нашу думку . Думку тих, хто колись повірив в зелений рух , повірив Вам і пішов за Вами. І якщо знайшлися люди яким знадобився імідж Дніпродзержинської міської організації ПЗУ, значить роки нашої роботи були не даремні. Але Ви нас зрадили.
Ви не зрозуміли головного - за гроші працюють найманці , а за ідею -однодумці.
Ми вважаємо , що Партія Зелених з такою ідеологію та таким керівництвом не має права на існування, тому подальше наше знаходження в лавах ПЗУ і під Вашим керівництвом вважаємо для себе порушенням своєї честі та гідності .
Колишні члени Дніпродзержинської міської організації Партії Зелених України :

20-03-2006 13:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142855326.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua