першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як політики готуються до виборів в Інтернеті?

20-03-2006 16:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142865571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Навіщо взагалі політичній партії або блоку веб-сайт? Чи можуть розробники визначити мету такого ресурсу, чи розуміють як її досягти?

Результати дослідження, проведеного фахівцями компанії Інтернет системи, свідчать, що ні розробники, ні, швидше за все, їхні замовники не мають чіткого уявлення щодо завдань, на досягнення яких має працювати веб-представництво політичної організації. Мета дослідження: визначити реальну ефективність Інтернет-ресурсів партій та блоків у процесі інформування електорату, вплив на формування особистої позиції громадянина в умовах парламентських виборів 2006, виявити системні помилки у розробці досліджуваних сайтів.
Дізнатися про результати дослідження Ви можете зі статті «Вибори в Інтернеті. Огляд сайтів політичних партій» на сайті компанії Інтернет системи.

Адреса статті: http://www.isys.in.ua/articles_elections.htm

20-03-2006 16:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1142865571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua