першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Маски» з владних «шоу-менiв» зiрвано!

23-03-2006 11:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143107060.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

21 березня (минулий вівторок) неординарна подія сколихнула громадськість не лише Кременчука, а й мешканців навколишніх районів, куди дістає трансляція ТРК «Візит».Позачергова ХХХХІІ сесія Кременчуцької міської ради ІV скликання «достроково припинила повноваження міської виборчої комісії по виборах депутатів міської ради та міського голови і вирішила передати справу до прокуратури для розгляду та вжиття заходів». І це напередодні виборів!
Що й казати, подібний владний «бєспредел» бурхливо культивувався лише у минулі «совківські» часи. Але зараз?..
Читачі, глядачі, слухачі ЗМІ чекають коментарів і пояснень. Чекають вони їх і від нас. Однак журналісти «КП» вирішили відмовитися від широкого та аналітичного констатування цих подій. Тож, насамперед, надаємо «слово» фотооб’єктиву. Бо воно, знаєте, краще один раз побачити...

Микола Глухов (діючий міський голова):
«Три тижні я був у «підвішеному» стані. А тепер, коли справедливість восторжествувала, я, хоч і перебуваю у відпустці, вирішив, що настав час для припинення повноважень комісії. І ніякі певні сили нас не зупинять!»

Олександр Роженко (депутат міськради та гендиректор ЗАТ «Торговий дом «Укртатнафта»):
«Навіть НКВдистські «Трійки», перед тим як розстріляти, вислуховували підсудних. Схаменіться! Давайте відкладемо сесію і проведемо її з участю членів виборчої комісії!..»

«Круті» «нашоукраїнці», нарешті, затримали «справжнього» злочинця - тендітне дівча-юриста з ТВК зі стосиком нічого не вартих паперів... Агов, міліціянти, де ви?!.
Занавіс закривається. Підку­пивши «клаптиками» землі окремих депутатів, останні навзамін були зобов’язані кинути «рятувальний круг» своєму благодійнику...
У нашої влади головне в політиці - насильство
Почнемо з того, що агонізуюча міська влада уже й не приховує свого обличчя - маску знято. А це означає, що втрачаючи підтримку не лише серед громадськості, а й серед міської ТВК, вона зайнялася заміною її складу, мізкуючи що, можливо, нова комісія буде більш слухняною.
Підготувавши штатних звинувачувачів, яких (у ще поки існуючого депутатського корпусу) розплодилося мов сарани, брехуни-фальсифікатори заходилися «переписувати історію».
Однак наші можновладці усе ж мають розуміти, що політика, не підкріплена моральністю, приречена на поразку.
А вже коли дурити голову виборцям, прикриваючись депутатами міської ради береться їх поводир - безчесна, цинічна особистість, для якої егоїстичні інтереси понад усе - вважайте, що цей персонаж на політичній сцені тимчасовий.
Отже, очевидно, що сенс політики у трактуванні нинішніх владців полягає в досягненні й збереженні влади, а головний засіб політики - насильство.
Отож, маємо утвердити на своїй землі зерна Добра. Бо є народ, є дух його, який зліквідує глухівський режим з його охвістям на задвірки нашого простування у завтра.

Владний «беспредел» по-кременчуцьки

Позачергова сесія міської ради була чимось схожа на сходку «авторитетів», як це показують у бандитських серіалах. Здоровенні хлопці у спортивних штанях характерної наружності вешталися поруч у коридорах. Міліція їх чомусь не помічала. У той же час керівників деяких міських партійних осередків (наприклад, партії «Союз» Д.Мантурова…) ці ж здоровенні хлопці, які представлялися нібито активістами НСНУ, просто не впустили до сесійної зали. Особисто бачив як четверо чоловіків, одного з яких я впізнав (Л.Харченко - працює у виборчому штабі НСНУ) викручували руки і лізли у сумку до жінки–юрисконсульта виборчої комісії. На моє намагання їй допомогти двоє з них схопили мене, а інші двоє продовжували свою справу (на фото внизу справа).
Міську виборчу комісію міськрада зняла за вказівкою пана Глухова та фракції НСНУ, бо там тільки двоє її членів голосувало так, як це подобається нашому меру. А якщо інші голосують не по-глухівськи, значить вони порушують закон – таким був основний лейтмотив виступів «нашоукраїнців» на сесії.
Обрали нову міську виборчу комісію. Цікаво, якщо і вона буде голосувати не за планами НСНУ і вказівками пана Глухова, чи встигнуть вони призначити третю…?

23-03-2006 11:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143107060.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua