першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Соціалістичний адмінресурс на Троєщині (м. Київ)

24-03-2006 10:01 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143187289.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора, 23 березня 2006 р. батьки дітей, що навчаються в СШ №249 м.Києва, що на Троєщині, які були запрошені на класні збори буди неприємно здивовані. Перед зборами їм було запропоновано відвідати "невеличку зустріч з адміністрацією". "Зустрічатися" довелося з головою Деснянської райдержадміністрації В. Лагою, що висунутий СПУ в районну раду депутатів. В. Лага агітував за соціалістів примусово зібраних вчителів та батьків протягом 1,5 голини, хоча сам він заперечував, що це є агітацією. Хоча як можна назвати тези, що "тільки соціалісти зможуть..." та "Ттльки я зможу забеспечити метро на Троєщині...". Під час відповідей на запитання присутніх щодо різноманітних місцевих негараздів В. Лага досить нахабно "перевалював" все на плечі мешканців району: "ви самі винні", "ви не платите" та подібні. думаю, що не одного виборця В. Лага остаточно переконав, за кого не треба голосувати на місцевих виборах.
Ось такий соціалістичний адмінресурс.

24-03-2006 10:01 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143187289.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua