першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Бердичівські журналісти відстояли право не мовчати

24-03-2006 14:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143204547.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Віталій БЕРЕЗОВЕНКО,

«Мовчати? Так!», «Свободу не спинити», «Не зраджуйте Майдан, пане Галецький!», «Всі газети не закриєте»,- плакатами такого змісту сподівалися зустріти поблизу Бердичівського міськрайонного суду кандидата на посаду Бердичівського міського голови нашоукраїнця Геннадія Галецького (який нині займає посаду голови Бердичівської райдержадмінстрації) тамтешні журналісти та представники кількох політичних сил. Приводом для своєрідної акції протесту стали дві позовні заяви, подані кандидатом до газети «Бердичівські новини». Суть однієї з них зводиться до того, щоб змусити газету опублікувати у останньому перед днем голосування необхідну йому інформацію. А іншим позовом він взагалі вимагав від суду закрити видання. Однак позивач з невідомих причин до суду не з’явився. Натомість надіслав свого представника, котрий, врешті, вирішив відмовитися від обох позовів. У цій ситуації дивує абсолютна непослідовність дій Геннадія Галецького. Спочатку він вимагає опублікувати перед виборами «потрібну» інформацію, через день наполягає на закритті газети, а вже за тиждень приймає рішення все залишити «так як було».
Свободу слова у Бердичеві відстояли. Чи надовго? Адже, нагадаємо, одним з найперших кроків Геннадія Галецького на посту голови райдержадміністрації було рішення закрити єдину районну газету «Бердичівський вісник».

24-03-2006 14:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143204547.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua