першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ніхто не любить Лукашенка, Лукашенко комплексує!

29-03-2006 12:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143626113.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора (28 березня) пройшла чергова акція протесту проти арештів у Білорусії

Акція організована ініціативою “Свобода без кордонів” та українською командою всесвітньої інформаційної мережі "Індімедія". В самому заході також взяли участь представники київської DIY/HC сцени.

Біля Білоруського посольства було розповсюджено інформаційні матеріали підготовлені Індімедія-Білорусь та листівку спрямовану проти репресій диктатора Лукашенка. Хітом серед кричалок використовуваних біля амбасади стала - “Ніхто не любить Лукашенка, Лукашенко комплексує!”:)

Роздававши прохожим інформаційні матеріали, провівши сеанс просвіти для працівників міліції, активісти розійшлися з наміром повернутися знову сюди незабаром. Наступна акція протесту відбудеться в п`ятницю. Слідкуйте за нашими анонсами.

Ініціатива "Свобода без кордонів"

29-03-2006 12:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1143626113.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua