першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вибори

02-04-2006 20:50 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144000249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Уповноважена ВО "Свобода" в окружній виборчій комісії №90 (в місті Обухів) Людмила Іліна подала до окружної виборчої комісії скаргу га невідповідність результатів голосувань до Верховної Ради України та місцевих рад.

На окремих дільницях така різниця становить близько 3% від числа виборців. Найбільшим порушенням "свободівці" вважають виявлену в протоколах невідповідність використаних бюлетенів та кількості виборців, які взяли участь в голосуванні. За підрахунками лише в Обухівському районі в урнах було майже на півтори тисячі більше бюлетенів, ніж повинно було бути за кількістю виборців, які проголосували.

Така обставина викликає сумнів в достовірності результатів, тому Київська обласна організація ВО "Свобода" вимагає перерахунку виборчих бюлетенів з усіх 135 виборчих дільниць округу.

02-04-2006 20:50 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144000249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua