першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Німецьке TV про Україну

05-04-2006 01:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144189093.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора проглядав телевізійну програмку і випадково помітив о 21:00 на каналі SAT3 документальний фільм з інтригуючою назвою „Russland – Mein Kiew“ (сподіваюсь переклад не потрібний). Подумалось, що це якесь кіно, зняте десь у середині 70-х років минулого століття. Помилився. 2004 рік. Півгодини досить таки дивної розповіді про сучасний Київ, побачений авторами фільму у, м’яко кажучи, не дуже об’єктивному ракурсі. Все що у Києві варто подивитися - це Лавра, де іде суспільне життя – це який “п’яний ріг” неподалік від монумента Богдану, а всі кияни, що тільки і роблять у вільний час - це пиячать, до того ж до свинячого стану: очі якоїсь п’яної панночки мали честь залишатися секунд 30 на екрані, що, погодьтесь, для 30-хвилинного фільму не так вже і замало. Хто ж допомагає режисеру з українського боку?: ха, старий знайомий, пан Андрій Курков, який демонструє глядачам досить непогане володіння німецькою, а згодом знайомить допитливих німців із всіма своїми приятелями-п’яничками. Складається враження, що в Києві інші і не живуть. Браво, пан Курков. Вагомий внесок в закріплення суспільної думки в Німеччині, що східні слов’яне взагалі, а українці зокрема, є недостатньо цивілізованими, освіченими і взагалі нерозвинутими для Європи! Щось тільки “не клеїться”. Рік тому пан Курков затаврував книгу Марини Левицької “A Short History of Tractors in Ukrainian”, як карикатуру на українців (в якій я, до речі, ніякої карикатурі не побачив), а тепер активно допомагає якомусь русофілу з Німеччини, який ще досі вважає, що Київ - провінційне місто в Росії, судячи з назви цього витвору мистецтва, робити памфлет на своє рідне місто і на свій народ. Від себе додам: і на самого себе також, бо, схоже, шановний сам цього не розуміє.

05-04-2006 01:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144189093.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua