першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Фальсифікації виборів в Керчі

05-04-2006 16:25 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144243536.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мер Керчі ніколи не зрадить…але на жаль, тільки своїм злочинним принципам.

3-го квітня 2006 року Керченський адміністративний суд прийняв ухвалу про заборону публікації в засобах масової інформації міста Керчі результатів голосування по виборах у керченську міську раду і на посаду керченського міського голови. Ухвала була прийнята у процесі розгляду позовної заяви Шебулдаєвої І.В. (кандидата на посаду міського голови) та Чайковського О.А. (кандидата в депутати міської ради). Предметом позовної заяви стали масові порушення виборчого законодавства, які унеможливлювали встановлення результатів волевиявлення виборців. Однак, Керченська міська виборча комісія 4 квітня 2006 року оприлюднила результати виборів місцевого рівня в пресі. Це далеко не єдине порушення у питаннях застосування законодавства про вибори.
Депутат міськради Андрій Нікітін зазначив, що у день виборів на кількох виборчих дільницях помітили людей, які приходили голосувати зі спеціальною відміткою на паспорті – скріпкою, занесені вони були до окремих списків. Пан Нікітін не виключає, що ці люди отримували бюлетені за інших виборців та на різних дільницях. На його думку, цю технологію порушення закону, а іншими словами – фальсифікацію, здійснювали люди підкуплені оточенням діючого мера Осадчого.

« Основною проблемою у Керчі стало маніпулювання зі списками виборців», – заявляє кандидат на посаду міського голови Юрій Дробишев. За його даними активно використовувалася технологія приписки неіснуючих людей на конкретні адреси. Пан Дробишев зазначив: « За адресою вулиця Лугова, буд. 3а зареєстровано 28 виборців, а у списках значилося – 112. Цікава виходить арифметика, зважаючи на те, що такі випадки далеко не поодинокі. Ще ми зафіксували протизаконні помітки у списках виборців – зірочки та галочки напроти прізвищ виборців. Коли ми почали з`ясовувати що це за люди, то виявилося, що такі позначки ставили навпроти прізвищ тих людей, які будуть голосувати на дому. Провівши уточнення щодо цих осіб, виявили, що у сорока відсотках (!) це неіснуючі або померлі люди».

Сьогодні, 5 – го квітня, поновилося засідання Керченського адміністративного суду з приводу розгляду позовної заяви Шебулдаєвої І.В та Чайковського О.А. щодо масових порушень виборчого законодавства.

05-04-2006 16:25 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144243536.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua