першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Подчиненные Чижа ненавидят Ющенко

10-04-2006 16:18 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144675118.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Агенція МЕДІАКРИМ отримала копію відкритого листа пані Хмільовської до Кучми, де вона висловлює ненависть до "оранжевих хрестоносців".

Під час президентських виборів 2004 року пані Галина ХМІЛЬОВСЬКА на посаді директора Всеукраїнського інформаційно-культурного центру в місті Сімферополі висловлювала свою лояльність до Кучми та прем`єр-міністра Януковича. Крім того, вона офіційно демонструвала як посадовець своє категоричне несприйняття особистості кандидата в президенти Ющенка та його програми подальшої інтеграції до Європи. Це приймало форми відвертої образи як самого кандидата, а сьогодні президента, так і народу України. Редакція МЕДІАКРИМУ має тому докази.

Але ж зараз, коли Ющенко вже більш, ніж рік є президентом, пані Хмільовська залишається директором центру, фінансування якому надає Держкомтелерадіомовлення України з державного бюджету.Чому вона не пішла у відставку, якщо так ненавидить голову своєї держави?

Повний текст листа Хмільовської до Кучми читайте в статті Олекси Бескида "У відомстві Чижа псевдопатріоти"
http://mediacrimea.com.ua/index.php?new_id=68

10-04-2006 16:18 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144675118.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua