першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Донецьк: "Нєт у рєволюциі конца"?

12-04-2006 13:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144838079.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Донецьку сьогодні спокійно згорнуто наметове містечко, що гуртувало громадян під гаслом "Україна без Ющенка". Останнім часом містечко утримувалось особами із "Союза рождьонних рєволюцієй". Хоч в містечку ніхто і не жив, та щоранку там піднімали російський триколор, прапори згаданого "Союзу", ПРУ... Часто до них приєднувалися штандарти Народної опозиції Вітренко, партії Держава, етс. Державного прапора там помічено не було. На територію містечка надвечір переносили агітнамети ПРУ та згаданих партій.
Члени "Союзу" поширювали листівки, ліпили чорні наліпки "Україна без Ющенка", в*язали біло-сині стрічки по околицях, та пильно стерегли, щоб портрет Антона Клименка (голови облНСНУ) - був вчергове спаскуджений.

Наметове містечко під монументом Лєніна, що на одноіменній площі, виникло ще під час президентських виборчих подій. Тоді була спроба зробити щось на кшталт "антимайдану". Таки вдалося, бо різниця була очевидною. За місяць донецького "антимайдану" не стало. З рештків залишилось щось до десятка наметів. Громадяни виконували вудуїстські обряди по спаленню опудал Ющенка, Тимошенко, Порошенка. Палко захищали тов. Боделана, Колєснікова, Кушнарьова... Деякий час виставлялася фанерна
стіна дацзибао, де громадяни не жаліли матів для Ющенка, Тимошенко, інших.
Містечко згорнуто за домовленістю із новим старим мером Лук*янченком. Кажуть, що виникло воно також за його санкцією.

Фоторепортаж про подію можна побачити на сайті "Остров":
http://www.ostro.org/shownews_ks.php?id=24148&lang=ru

12-04-2006 13:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144838079.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua