першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

20 років ліквідації Чорнобильців

12-04-2006 16:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144850193.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Президент України зробив „подарунок” Чорнобильцям до 20 річниці,
наклавши „ВЕТО” на зміни до законодавства,тому як вважає,що розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність
значно—більший—від—мінімальної—пенсії! (http://www.president.gov.ua/done_img/files/propose_3558.rtf

Прийнятий Верховною Радою України 16 березня 2006 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» не може бути підписаний з таких підстав.
2. Пунктами 13-15 розділу І Закону передбачається внести зміни до статей 50 – 52 і 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
За цими змінами для розрахунку додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, та щомісячної компенсації в разі втрати годувальника застосовуватиметься розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, замість мінімальної пенсії за віком. Також пропонується визначати розмір мінімальної пенсії по інвалідності та у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи у відсотках до прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб замість мінімальної пенсії за віком.
Не заперечуючи необхідності посилення соціальної захищеності зазначених категорій осіб, слід звернути увагу на те, що запровадження таких змін, за даними Кабінету Міністрів України, потребуватиме додаткових видатків з Державного бюджету України в обсязі близько 600 млн. гривень на рік.

12-04-2006 16:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144850193.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua