першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кабінет Міністрів змінює Закони України???

13-04-2006 08:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144907339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Своєю постановою КМУ викреслив
законопорядних пенсіонерів,"посмівших"
скористатися ст.40 закону 1058-15, з
частини 2 статтті 42 цього ж закону!!!
Згідно цій же статті,КМУ дозволено
визначати тільки розмір та порядок
підвищення(дивітся нижче)!!!
КУДА ДИВИТЬСЯ ЮСТИЦІЯ ????
**********************************
1. Установити, що у 2006 році для підвищення пенсій згідно з частиною другою статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ) застосовується коефіцієнт 1,0734. Підвищенню підлягають пенсії, обчислені згідно із зазначеним Законом ( 1058-15 ) та Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність" ( 1977-12 ), крім тих, що обчислені
з урахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки, за календарний рік, що передує року, в якому проводиться підвищення пенсії.
*******************************************************
Cтаття 42
.....
2. Крім індексації пенсії, передбаченої частиною першою цієї статті, у разі якщо величина середньої заробітної плати в Україні за даними спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі статистики за минулий рік зросла, то з 1 березня поточного року розмір пенсії підвищується на коефіцієнт, який відповідає не менше ніж 20 відсоткам темпів зростання середньої заробітної плати в Україні порівняно з попереднім роком, за
винятком випадків, коли підвищення пенсійних виплат за минулий рік перевищило цей коефіцієнт. Якщо коефіцієнт підвищення пенсійних виплат у минулому році був менший ніж зазначений у цій частині, то збільшення пенсій здійснюється з урахуванням попереднього підвищення. ( Абзац перший частини другої статті 42 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005 )

Розмір та порядок такого підвищення пенсії визначаються у
межах бюджету Пенсійного фонду за рішенням Кабінету Міністрів України.
*********************************************************
Кабінет Міністрів України своєю постановою №470 від
10.04.06 лишив частину пенсіонерів законних прав на
підвищення пенсій в 2006 році.
Діючим законодавстом такі повноваження КМУ не передбачені!

13-04-2006 08:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1144907339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua