першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Апеляційний суд Криму не знає, що таке справедливість

17-04-2006 12:01 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1145264480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прохання незалежних ЗМІ звернути увагу!!!

Триває боротьба за посаду голови Чистеньської сільської ради Сімферопольського району. Воно й не дивно – 3 тисячі гектарів найкращої кримської землі, перейдуть у володіння нового голови. Головними кандидатами і, опонентами водночас, на цю посаду були представник блоку За Януковича та громадянин Бекіров Абубекір Рустемович, якого підтримали БЮТ, НУ, та Наш Крим. У селі всього чотири виборчі дільниці. На трьох дільницях (№ 79,80,81) з великим відривом (328 чоловік) переміг кандидат Бекіров. Після того, коли стало відомо, хто виходить переможцем, на 78 дільниці, яка знаходилася у приміщенні школи, після 22 години 26 березня членів комісії та спостерігачів від ПРП, НУ та Нашого Криму не допустили до підрахунку бюлетенів на посаду голови сільради і почали переписувати протоколи, виправляти позначки у бюлетенях – про це повідомив адвокат Бекірова пан Геннадій Трофімов. Уже у суді стало відомо, що у протоколах багато розбіжностей – одному з трьох протоколів не має відомостей про кількість невикористаних бюлетенем, не вказано кількість виборців, які взяли участь у голосуванні та які отримали бюлетені, не сходяться цифри, що стоять навпроти недійсних бюлетенів (у одному протоколі вказано 25, у іншому - 65) , чотири свідки, вони ж, члени виборчої комісії № 78 підтвердили, що членами комісії підписувалися пусті бланки протоколів, а одного з членів комісії взагалі не допустили до роботи і вона сиділа як спостерігач. Зважаючи на ці порушення, Сімферопольський районний суд 8 квітня виніс рішення задовольнити позов Бекірова А.Р. до Чистеньської сільської ТВК про визнання рішення недійсним та скасувати його.
Здається, справедливості досягнуто, аж ні, - 15 квітня Апеляційний суд, під головуванням судді Ісаєва виніс рішення відхилити рішення Сімферопольського райсуду та визнати результати підрахунку голосів дійсними і це після наявності доказів та свідчень, які ретельно вивчав попередній суд. Як після цього не говорити про корупцію та хабарництво?

17-04-2006 12:01 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1145264480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua