першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЧАЕС про несподівані загрози безпеці станції - в УНІАН, о 16:00

20-04-2006 10:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1145519233.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні о 16:00 в УНІАНі відбудеться прес-конференція тему: ”Криза державних закупівель України. Загроза національній економічній безпеці. Відкритий лист Президенту України”.

На прес-конференції йтиметься про негативні наслідки нової редакції Закону ”Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти”, серед яких - фактичне блокування роботи державних підприємств, включаючи такі як ЧАЕС та АНТК імені Антонова, та органів влади; унеможливлення доступу громадян до інформації про держзакупівлі.

Редактор "Е-Урядника" оприлюдніть документальні докази існування потенційно корупційної мережі монопольної ренти Яценко-Врублевських на ринку держзакупівель, в яку залучені такі народні депутати як Олег Лукашук, Осика Блоку Юлії Тимошенко, Микола Карнаух з списку Соціалістичної партії України, Ксенія Ляпина (№ 7 списку НСНУ) тощо.

Обговорюватиметься також Відкритий лист Президенту України, позиції КМУ, перспективи виходу з кризи, що загрожує національній економічній безпеці. Мова йде про скасування останньої редакції Закону про держзакупівлі та безкоштовну передачу державі з боку учасників прес-конференції вже існуючої інформаційної системи, яка відповідає вимогам Закону.

В прес-конференції візьмуть участь - генеральний директор АНТК імені Антонова Володимир Король, керівник Всеукраїнської програми з розвитку громадянського суспільства, член Ради з зовнішньоекономічної діяльності при КМУ Володимир Волков, керівник компанії ”Бізнес Юр Консалтинг” Андрій Смирнов, заст.гендиректора ЧАЕС Андрій Шацман, начальник договірного відділу ЧАЕС Людмила Смоленська, редактор інтернет-видання ”Е-Урядник” Андрій Марусов. Додаткова інформація про прес-конференцію: 8-067-282-99-70 (А.Марусов).

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

20-04-2006 10:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1145519233.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua